Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

УККА закликає добровольців

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

УККА закликає добровольців

Український конґресовий комітет Америки (УККА), організація з багаторічним досвідом у спостереженні за виборами, укотре візьме активну участь у майбутніх президентських і місцевих виборах в Україні, призначених на неділю 25 травня ц. р., сформувавши делегацію міжнародних спостерігачів виборів. Як одна з кількох неурядових організацій і єдина організація українсько-американської громади, зареєстрована Центральною виборчою комісією України (ЦВК), УККА бере активну участь у скеруванні міжнародних спостерігачів за виборами в Україну починаючи з 1991-го.
УККА підтримує прихильність України до стандартів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) для проведення вільних і справедливих виборів, які точно відображають волю виборців. Ми не можемо допустити, щоби в Україну повернулися нечесні вибори. І таким чином, як і в минулому, УККА буде посилати групи міжнародних спостерігачів за виборами в міста по всій Україні, щоби забезпечити вільні та справедливі вибори. УККА не підтримує жодного кандидата, політичну партію чи блок.
2004 року, під час історичної Помаранчевої революції, делегація УККА, яка налічувала 2 408 осіб, була найбільшою делегацією міжнародних спостерігачів за виборами, що коли-небудь була зареєстрована Центральною виборчою комісією України, і перевершила за чисельністю делегації ОБСЄ майже на 1 тис. спостерігачів.
Під час передвиборчої кампанії УККА буде проводити обов’язкові навчальні програми для своїх спостерігачів із метою якнайкраще підготувати міжнародних спостерігачів до їхньої місії. Буде проводитися спеціальний семінар із підготовки для роботи у ворожому середовищі. УККА також координуватиме умови перебування в країні, такі як переїзди та помешкання, перекладачів, якщо це необхідно, забезпечуватиме офіційну акредитацію ЦВК і всеосяжні інформаційні пакети. Добровольці для міжнародного спостереження виборів самі покривають усі витрати, пов’язані з їхньою участю в Місії спостерігачів від УККА.
Щодо додаткової інформації щодо програми Міжнародних спостерігачів виборів від УККА або щоби зареєструватися, просимо відвідати веб-сторінку УККА за адресою: www.ucca.org, або звернутися до Крайової канцелярії електронною поштою: observers@ucca.org або за телефоном 212-228-6840.
УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply