Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

УККА закликає добровольців стати міжнародними спостерігачами

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

УККА закликає добровольців стати міжнародними спостерігачами

Явка на вибори буде рекордною для України

Кілька політичних партій у липні ц. р. покинули правлячу коаліцію у Верховній Ради України (ВРУ). Згідно з Конституцією України, якщо через 30 днів нова коаліція не утворюється, Президент може розпустити парламент і призначити нові вибори. Тому 25 серпня Петро Порошенко розпустив парламент і призначив нові вибори, які відбудеться 26 жовтня 2014 року.

У відповідь на заклик Президента Порошенка, Український конґресовий комітет Америки (УККА), організація з багаторічним досвідом у спостереженні за виборами, вирішила взяти активну участь у делегації міжнародних спостерігачів за дочасними парламентськими виборами 29 жовтня 2014-го. Як одна з небагатьох неурядових організацій, яка стала єдиною американською українською організацією, зареєстрованою Центральною виборчою комісією (ЦВК) України, УККА бере активну участь у відправці міжнародних спостерігачів за виборами в Україні ще з 1991 року.

УККА підтримує прихильність України стандартам Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) для вільних і справедливих виборів, які точно відображають волю виборців. Ми не можемо дозволити шахрайським виборам повернутися в Україну. Тому, як і раніше, УККА буде посилати команди міжнародних спостерігачів у міста по всій Україні для забезпечення вільних і справедливих виборів. Делегація УККА допомагатиме в процесі виборів, аби переконатися, що вони проводяться на вільній і справедливій основі. УККА не підтримує жодного кандидата, політичну партію чи блок.

Під час передвиборчої кампанії, УККА буде проводити обов’язкові навчальні брифінги для своїх спостерігачів, для якнайкращого виконання своєї місії. Спеціальний семінар відбудеться у незвичному середовищі навчання. УККА також координуватиме всередині України дорожніх витрат і проживання, перекладачів і гідів, якщо це необхідно, забезпечувати акредитацію ЦВК і комплексні інформаційні пакети. Волонтери місії будуть нести відповідальність за всі витрати, пов’язані з їхньою участю перед УККА.

Для отримання додаткової інформації про програму УККА щодо міжнародноої місії спостерігачів, відвідайте веб-сайт УККА www.ucca.org, або зверніться в її офіс електронною поштою: observers@ucca.org, або телефоном: 212-228-6840.

Прес- служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply