Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

УККА надіслав привітання Президентові Обамі

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

УККА надіслав привітання Президентові Обамі

Український конґресовий комітет Америки (УККА) надіслав 7 листопада Президентові Обамі привітального листа. У листі, зокрема, говориться: «Від імені УККА, представницької організації американців українського походження, просимо прийняти наші вітання з нагоди Вашого переобрання на посаду Президента Сполучених Штатів Америки. Українська громада сподівається на співпрацю з Вами та Вашою Адміністрацією заради зміцнення стратегічного партнерства між США й Україною.
Виступаючи перед представниками українсько-американської громади, ми хотіли би висловити нашу прихильність до підтримки безпеки нашої Батьківщини, а також до стимулювання внутрішнього економічного зростання. Ми бажаємо Вам сил, пильності та стійкості у вирішенні цих завдань. Водночас, українсько-американська громада сподівається на ваше управління, спрямоване на розширення та зміцнення відносин між Сполученими Штатами й Україною та на підтримку зусиль України прищепити демократію у швидко реґресуючому суспільстві. Ми впевнені, що ці ідеали будуть і надалі залишатися опорою для американсько-українських відносин під час Вашої наступної каденції.
Ще раз вітаємо Вас із переобранням на посаду Президента США. Українська громада Америки сподівається на продуктивний і динамічний діалог із Вашою Адміністрацією в найближчі роки».
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply