Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

УФКС виплатила ювілейні дивіденди

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

УФКС виплатила ювілейні дивіденди

Із нагоди святкування свого 60-річчя Українська федеральна кредитна спілка (УФКС) виплатила ювілейні бонусні дивіденди для більш ніж 15,000 своїх членів. «Ювілейні дивіденди — це подяка нашим членам за їхню підтримку протягом багатьох років. Вони є власниками кредитної спілки, і ми пишаємося тим, що можемо повернути їм прибутки в цей спосіб», — сказав Олег Лебедько, головний виконавчий директор.
Сума дивідендів базувалася на загальних балансах позик і заощаджень кожного члена в кредитній спілці. Дивіденди було покладено на ощадні рахунки членів 24 жовтня, після ювілейного бенкету 19 жовтня ц. p.
УФКС є фінансовою організацією, що надає повний спектр фінансових послуг. УФКС була заснована 1953 року українськими імміґрантами в Рочестері (штат Нью-Йорк). Зараз УФКС має сім філій по всій країні й обслуговує близько 18,000 членів з активами розміром $170,000,000. За даними Rochester Business Journal, УФКС посіла сьоме місце серед кредитних спілок Рочестера за обсягом активів 2012 року. Крім того, УФКС потрапила до першого десятка найкращих кредитних спілок штату Нью-Йорк 2012-го й 2013 року щодо продуктивності та тенденцій розвитку, згідно з даними Асоціації кредитних спілок Нью-Йорка.
Прес-служба Української федеральної кредитної спілки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...