Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Учителька української школи здобула «Золоте яблуко»

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Учителька української школи здобула «Золоте яблуко»

Вручення нагороди

Педагог із української школи Св. Миколая, що розташувалася в українській околиці міста Чикаґо, отримала американську нагороду для вчителів «Золоте яблуко» в номінації «Відмінник освіти». Протягом року з більш ніж шести сотень номінантів було обрано 272 учителів. У фінал вийшли 32 кандидати. Однією переможниць стала Меліса Талабар-Матвіїшин, учителька природознавства школи Св. Миколая. Просто під час уроку її прийшли привітати представники премії, школи та місцевого телебачення.

Фіналістів відбирали за показниками найвищих стандартів і досвіду учительській професії. Меліса Талабар-Матвіїшин є послом від Field Museum і членом спілки вчителів природознавства «Майбутнього покоління» в співпраці з Університетом Лойола. Вона є керівником у літній програмі для дітей, яку очолює комітет фінансової допомоги Big Shoulders. Меліса працює в школі Св. Миколая вже п’ятий рік і керує щорічним показом наукових проектів.
Премія «Золоте яблуко» є нагородою для заохочення педагогів із різних шкільних округів у США. Назва нагороди походить від студентської традиції давати яблука вчителям, яких вони поважають.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply