Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

У Вашинґтоні закликали поглибити санкції проти Росії

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

У Вашинґтоні закликали поглибити санкції проти Росії

Серед протестувальників — Мирослава Ґонґадзе

Акція на підтримку України зі закликами до Адміністрації президента США про поглиблення санкцій проти Росії відбулася 3 травня ц. р. біля стін Білого дому. Участь у заході взяло кілька сотень людей. «Це — спільна акція громади Нью-Йорка, Вашинґтона й інших міст США. Нам багато хто допоміг, у тому числі представники інших національностей. Тобто, можна сказати, що це — багатонаціональний захід», — розповів Дмитро Топчій, представник організації «Україна за кордоном» (Нью-Йорк).

Коментуючи мету заходу, він зауважив: «Ми хотіли показати всім, що, перебуваючи так далеко від своєї країни, ми все одно будемо за неї боротися та доводити всім, що Україна — неподільна й незалежна».
Демонстрація перед Білим домом тривала кілька годин. Після цього учасники заходу розгорнули 50-метровий прапор України та пройшли центром столиці до Меморіалу Лінкольна. Акція відбулася за співпраці з Генеральним консульством України, Українським конґресовим комітетом Америки, організацій «Україна за кордоном» і AutoMaidan. Участь у заході взяло близько трьох сотень активістів, які приїхали зі штатів Нью-Йорк, Нью-Джерзі, Делавер, Коннектикут і Пенсильванія. При цьому, як зазначили організатори, практичну підтримку Україні надали білоруська, грузинська, польська, російська та сирійська громади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply