Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

У Вашинґтоні відкрився «Дім України»

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

У Вашинґтоні відкрився «Дім України»
Мелані Вервір (ліворуч)

Мелані Вервір (ліворуч)

У Посольстві України в США відкрився «Дім України» — спільна ініціатива низки заходів Посольства спільно з Американським центром європейської України для просування України та підвищення обізнаності щодо її геополітичної ситуації, потенціалу та культури у Вашинґтоні. Темою інавгураційного заходу стало питання можливостей для жінок і жіночого лідерства у різних сферах діяльності.
Валерій Чалий, посол України в США, привітав присутніх із новою ініціативою, яка донесе важливість України й її боротьби за свободу до американського суспільства. Також перед аудиторією жінок-лідерів Вашинґтона, котрі відвідали захід, виступила Ганна Гопко, народний депутат України, котра розповіла про боротьбу українського народу проти російської аґресії на Донбасі та на внутрішньому фронті задля викорінення корупційного спадку минулого та здійснення перетворень.
Спеціальним гостем «Дому України» стала також Мелані Вервір, посол США у глобальних справах жінок у 2009-2013 рр. і виконавчий директор Інституту у справах жінок, миру та безпеки Джорджтавнського університету, котра презентувала свою книгу «Швидкий поступ уперед: як жінка може набути сили і досягти своєї мети». Під час презентації вона поділилася своїм досвідом роботи в Білому домі, Державному департаменті, університеті та громадських організаціях, де вона займалася відстоюванням прав жінок у різних куточках світу та підтримувала ініціативи для надання більших можливостей для їхньої реалізації. «Ви собі навіть уявити не можете, чого може досягти жінка, якщо її наділити можливостями», — заявила п. Вервір.
Вона також відзначила підприємницький аспект. «Активна участь жінок у суспільних процесах є ключовою для економічного зростання», — сказала вона. Мелані Вервір, котра є учасником Дорадчої ради при Президентові Порошенку, також підкреслила свою підтримку України. «Дім України» був заснований за ініціативи Алекси Чопівської й Александри Чалупа, активісток української діаспори в США.
Прес-служба Посольства України в США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...