Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

У Савт-Банд-Бруку відзначили 75-річчя УПА

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

У Савт-Банд-Бруку відзначили 75-річчя УПА

Хода до пам’ятника Невідомому воякові УПА

В Українській православній церкві св. Андрія Первозванного у Савт-Банд-Бруку (штат Нью-Джерзі) 15 жовтня відбулося відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, а також 75-річчя УПА та 70-річчя акції «Вісла». При вході до храму архієпископа Української православної церкви США і діаспори Даниїла вітали хлібом-сіллю та квітами учні Школи українознавства, голова сестрицтва Покрови Пресвятої Богородиці Леся Сівко, староста парафії Дмитро Козлюк, настоятель митрофорний протоєрей о. Юрій Сівко.
Владика Даниїл відслужив архієрейську літургію та виголосив проповідь про історію Покрови Пресвятої Богородиці, її значення для України. Він також освятив ікону Богородиці — покровительки українського війська, копію якої за оригіналом у Михайлівському Золотоверхому соборі виготовив відомий іконописець Юрій Нікітін.
Опісля відбулася хода до пам’ятника Невідомому воякові УПА і могил ветеранів УПА з прапорами США, України, УПА, Українських американських ветеранів та інших об’єднань. На цвинтарі відслужили Літію. У церемонії взяв участь Юрій Симчик, головний секретар Українського народного союзу.
Сестрицтво приготувало святковий обід, на якому з концертом виступили учні Школи українознавства, три патріотичні пісні заспівали слухачі семінарії св. Софії. Присутні тепло вітали владику Даниїла з 45-річчям, а він подякував членкиням сестрицтва за смачний обід і подарував тарелю з образом Богородиці.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply