Новини для українців всього свту

Monday, May. 25, 2020

У посольстві вручали премію Антоновичів

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

У посольстві вручали премію Антоновичів

У посольстві України в США 19 жовтня ц. р. відбулася врочиста церемонія вручення премії Фундації Омеляна й Тетяни Антоновичів, організована дипломатичною установою спільно з управою цієї фундації. У своєму зверненні до учасників церемонії Олександр Моцик, посол України в США, відзначив вагомий внесок Фундації Антоновичів у збереження та відновлення історичної спадщини України, розвиток українознавства, а також у популяризацію надбань України у світі та формування її позитивного міжнародного іміджу.
Нагороди фундації, вручення яких відбувається щороку, присуджуються за видатні літературні твори українською мовою чи українознавчі наукові дослідження. Загалом за роки існування Фундації Антоновичів було вручено понад 60 премій, серед лауреатів якої були такі відомі в літературі та науці постаті, як Орест Субтельний, Девід Сондерс, Роберт Конквест, Збігнєв Бжезінський, Богдан Гаврилишин, Ярослав Дашкевич, Юрій Андрухович, Ліна Костенко, Оксана Забужко, Богумила Бердиховська й інші.
Цього року лауреатом нагороди став Леонід Фінберг, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства університету «Києво-Могилянська академія», член президії Єврейської конфедерації України та головний редактор видавництва «Дух і літера». Він був удостоєний цієї нагороди за особистий внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.
Прес-служба посольства України в США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply