Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

У пам’ять про загиблих під Волновахою

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

У пам’ять про загиблих під Волновахою
Дік Дурбін робить запис у пам'ятній книзі

Дік Дурбін робить запис у пам’ятній книзі

Працівники посольства України в США разом із представниками української громади зібралися 14 січня ц. р. біля цієї дипломатичної установи, щоби вшанувати пам’ять жертв трагедії під Волновахою, де внаслідок обстрілу проросійськими терористами рейсового автобуса 13 січня загинуло 13 мирних жителів.

Учасники акції запалили свічки та вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання. Олександр Моцик, посол України в США, подякував американським українцям за послідовну підтримку Батьківщини у боротьбі з російським аґресором і спонсорованих Москвою бойовиків, котрі діють на сході України.
Посол також поінформував присутніх про те, що Президент України оголосив 15 січня Днем жалоби за всіма, хто помер від рук терористів, у першу чергу за мирними мешканцями, котрі загинули на блокпосту під Волновахою. 15 січня ц.р. в посольстві України в США було відкрито книгу скорботи за загиблими в Україні від рук терористів. Залишити запис у книзі можна щодня, з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00.
Тим часом, сенатор-демократ Дік Дурбін відвідав Генеральне консульство України в Чикаґо, щоби там зробити запис у книзі скорботи за жертвами обстрілу автобуса під Волновахою. Сенатор висловив співчуття Генеральному консулу України в Чикаґо Андрію Праведнику та представникам української громади Марті Фаріон, Юліану Кулясу й Павлу Бандрівському.
Про підтримку народові України, який вийшов висловити свій протест проти тероризму та вшанувати пам’ять жертв теракту в Волновасі на Марш солідарності 18 січня ц. р. у , від імені понад 20-мільйонної української діаспори заявив і Світовий конґрес українців.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply