Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 27, 2020

У Нью-Йорку відбувся 41-й український фестиваль

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

У Нью-Йорку відбувся 41-й український фестиваль

Упродовж трьох днів, 19-21 травня, у Нью-Йорку проходив 41-й щорічний Український фестиваль греко-католицької церкви Св. Юра. У цьому святі національної культури, музики, танцю та кухні на Мангетені активну участь взяла і компанія Meest-America. Представники компанії, репрезентуючи її послуги, вже традиційно дарували гостям практичні сувеніри — торбинки, горнятка, календарі, а також тижневик «Міст». Водночас компанія проводила розіграш трьох призів для своїх клієнтів, присутніх на фестивалі.

Відвідувачі заходу

Тижневик «Міст» на розкладках

Щасливим власником головного призу — камери GoPro — стала Софія Мишка. До США дівчина приїхала з Тернополя, зараз живе в Брукліні, навчається в коледжі LaGuardia й одночасно працює продавчинею. Вона не байдужа до українського громадського життя, активно співпрацює з Організацією оборони чотирьох свобід України. Двом іншим переможцям розіграшу дісталися сертифікати на безкоштовне відправлення посилки в Україну. Зокрема, безкоштовну авіапосилку зможе відправити Руслан Бала, а безкоштовне морське перевезення дісталося Лілії Іванчук.
Компанія Meest-America Inc. сердечно вітає переможців і запрошує всіх до участі в наступних розіграшах призів, які відбуватимуться на інших українських фестивалях.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply