Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

У Нью-Йорку прохожить виставка молодого художника

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

У Нью-Йорку прохожить виставка молодого художника

Михайло Деяк

У Нью-Йорку відкрилася персональна виставка українського художника Михайла Деяка Recent Works. Її спільно представили Ukrainian Institute of America та Voloshyn Gallery. На виставці представлені живописні твори, а також барельєфи й об’єкти з металу, створені за останні кілька років. Експозиція складається більш ніж з 20 робіт із серій Space, Chairs, Rain, Genesis, Klitschko Brothers Emotions. Куратори виставки Волтер Гойдиш та Максим і Юлія Волошини. Це — перша персональна виставка Михайла Деяка у Сполучених Штатах.
Він представляє молоде покоління художників України, працює на межі неоекспресіонізму та мінімалізму, експериментує з матеріалами. Веде активну виставкову діяльність, картини художника часто можна побачити на аукціонах.
Перший міжнародний здобуток п. Михайла датується 2013 роком, тоді його картина «Табуретки» увійшла до десятки найдорожчих робіт українських художників, проданих за рік на відкритих торгах. За версією видання Artinvestment він потрапив у Топ-20 молодих сучасних художників країн Співдружності Незалежних Держав (СНД).
Торік відбулась персональна виставка Михайла Деяка на Scope Basel, де було представлено роботи з двох серій робіт Genesis і Space, а також художник узяв участь у Scope Miami Beach від Voloshyn Gallery. Мистець живе і працює у Києві. Відвідати виставку можна до 2 квітня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...