Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 25, 2020

У Кліфтоні урочисто відкрили офіс компанії Meest-America

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

У Кліфтоні урочисто відкрили офіс компанії Meest-America

На відкриття нового офісу прийшло багато гостей

У Кліфтоні (штат Нью-Джерзі) відбулося урочисте відкриття нового представництва компанії Meest-America. Новий офіс відкрився за адресою: 775 Bloomfield Ave., Clifton, NJ. Його господарі — Василь Тегза та Наталія Жизномирська — радо вітали гостей, котрі прибували на цю святкову подію.
Відтак, як і годиться, урочистість розпочалася з молитви й освячення приміщення. Церемонію провели о. Андрій Дудкевич, настоятель української греко-католицької церкви Св. Миколая в Пассейку, й о. Олексій Гольчук, настоятель української православної церкви Київського патріархату в Кліфтоні.

Отці Андрій Дудкевич та Олексій Гольчук

Наталія Брандафі, директор компанії Meest-America, подякувала усім гостям за те, що відгукнулися на запрошення взяти участь у відкритті, а також розповіла історію створення представництва, наголосивши на тому, що в цій місцевості — Кліфтон-Пассейк — є велика й активна українська громада, діють українські релігійні парафії, тому для Meest-America було дуже важливо мати тут гідне цієї громади представництво. Керівник компанії подякувала господарям нового відділення за те, що в короткий термін зуміли добре налагодити його роботу, і тепер у Кліфтоні надаються абсолютно всі послуги, які має компанія MeestAmerica.
Від гостей до присутніх звернулися: Мирослав Кастран, консул Генерального консульства України в Нью-Йорку; Валентина Табака, голова 173-го відділу Союзу українок Америки; Марійка Войціцька, представник кейтеринґової компанії Mish Mash; Галина Семеняк, голова організації «Нова хвиля» (Пассейк); Оксана Шеремета, секретар Українсько-американської організації бізнесменів і підприємців. Вітаючи з відкриттям представництва, промовці говорили про його важливе значення для місцевої громади та зміцнення її зв’язків із Батьківщиною, наголошували на тому, що компанія «Міст» цілком відповідає своїй назві й єднає українців у діаспорі й Україні.

Вишитий рушник від Генерального консульства України в Нью-Йорку

Не обійшлося й без подарунків: Мирослав Кастран від імені Генерального консульства України в Нью-Йорку подарував для нового офісу вишитий на шевченківську тематику рушник, а о. Андрій Дудкевич — ікону.
Варто зазначити, що до цієї святкової події Василь Тегза та Наталія Жизномирська серйозно підготувалися, налагодивши повноцінну та безперебійну роботу представництва. В офісі представництва ви можете відправити або отримати посилку, бандероль і листа в Україну чи з України, а також в інші країни, з якими працює Meest-America. Тут можна здійснити грошовий переказ за вигідними цінами, оформити відправлення комерційного вантажу чи автомобіля, замовити доставку квітів і подарунків в Україну. Для зручності клієнта представник офісу може безкоштовно організувати забір пакунків із дому. Тричі на тиждень посилки відправляють на головний склад компанії, а звідти їх доставляють адресатам в Україну або деінде.
Крім цього, в офісі організовано ряд додаткових послуг, тут є можливість придбати авторські речі від провідних українських брендів і дизайнерів, знайти товари з українською символікою чи просто переглянути картини сучасних українських художників. У планах — заснування книгарні-крамнички з українською літературою для дітей і дорослих.
Гостинні господарі запропонують кожному клієнтові безкоштовний паркінґ і пригостять горнятком запашної кави. Про всі новинки офісу можна дізнатися в Інтернеті за адресою:
https://www.facebook.com/meestclifton.us/
Відкриття нового представництва —яскраве свідчення того, що компанія Meest-America не стоїть на місці, а перебуває в розвитку, прагнучи поліпшити якість та умови обслуговування своїх клієнтів. Зокрема, вже запроваджено нові скорочені терміни авіадоставки посилок в Україну через Київ — від п’яти днів. Громадським організаціям на пересилання посилок надається знижка до 50 %. Започатковано нову акцію «Надішліть в Україну книжку», в рамках якої надається знижка понад 60 % на пересилання книжок бібліотекам і громадським організаціям.
Окремим видом діяльності компанії є доставка замовлень із американських інтернет-крамниць покупцям у 12 країнах, у які надсилаються посилки. Зараз компанія працює над установленням зворотного зв’язку — налагодженням доставки товарів у США з інтернет-магазинів із України, Китаю, а відтак із інших країн Європи й Азії. Через представництва компанії ці інтернет-замовлення будуть доставлятися безпосередньо на адреси американських замовників.
Присутні на відкритті гості також відзначали доброчинну діяльність компанії Meest-America, яка намагається підтримувати різноманітні заходи культурного та громадського життя
української громади. Зі свого боку, п. Брандафі зазначила, що компанія має досить розгалужену сітку представництв у різних штатах Америки і водночас готова підтримати кожну ініціативу, спрямовану на відкриття нових відділень у місцях компактного проживання українців.

Музичне вітання від Алли Куцевич та Андрія Турчина

У продовження урочистого заходу всіх зачарував чудовий спів та гра на бандурі Алли Куцевич, котра виконала кілька пісень у дуеті з Андрієм Турчином, що акомпанував на гітарі. Обоє є працівниками компанії Meest-America, а також солістами ансамблю «Четверта хвиля». Після виступу музикантів спілкування продовжилося під смачні частування від кейтеринґової компанії Mish Mash.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply