Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

У Філадельфії відбудеться «День патріарха-2012»

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

У Філадельфії відбудеться «День патріарха-2012»

Заходами товариства «Свята Софія» (США) й Осередку праці НТШ у Філадельфії в співпраці з Університетом Ла Саль, Філадельфійською архієпархією УКЦ і іншими організаціями 25—26 лютого 2012 року відбудеться «День патріарха-2012» з нагоди 120-ліття від дня народження Слуги Божого патріарха Йосифа Сліпого. Першим кроком до відзначення цього ювілею стало відкриття Центру студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого в Домі товариства «Свята Софія» в Elkins Park (штат Пенсильванія), що його врочисто освятив Його Блаженство патріарх Святослав Шевчук під час відвідин товариства 12 листопада 2011 року.

Ця міжнародна подія матиме наукову та мемуарну частини. У суботу 25 лютого в приміщенні каплиці Університету Ла Саль відбудеться наукова англомовна частина. Доповіді виголосять: о. Іван Дацько, о. Іван Кащак, о. Андрій Онуферко, Карім Шелкенс, Вильям Тай; коментатор — Андрій Сороковський.

У неділю 26 лютого в катедрі Непорочного Зачаття у Філадельфії буде відслужено заупокійну архієрейську Божественну літургію за бл. п. патріархом Йосифом Сліпим. Опісля в приміщенні кафедральної зали відбудеться україномовна частина, присвячена спогадам про Блаженнійшого Йосифа, якими поділяться о. Іван Дацько, о. Андрій Онуферко, о. Мар’ян Процик і Леонід Рудницький. Повна програма події незабаром буде оприлюднена в пресі. Із запитаннями щодо реєстрації просимо звертатися за електронною адресою: іvivankovych@yahoo.com

Прес-служба товариства «Свята Софія»

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...