Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

У Чикаґо Шевченка вшанували концертом

Автор:

|

Березень 13, 2019

|

Рубрика:

У Чикаґо Шевченка вшанували концертом

У Чикаґо відбулася низка святкових заходів із нагоди 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка. «У катедральній школі Св. Миколая м. Чикаґо пройшов святковий концерт, присвячений 205-й річниці від дня народження Тараса Шевченка», — повідомили в Генеральному консульстві України в Чикаґо.
У святкуванні взяли участь дитячі колективи, ансамблі українського танцю, учні місцевих шкіл українознавства. «Дякуємо УККА (відділення Іллінойс) та школі Св. Миколая за чудове свято на честь Великого Кобзаря!», — зазначили дипломати.
8 березня українська громада відзначила річницю в Українському національному музеї у Чикаґо. «Цього вечора всі присутні отримали унікальну можливість почути яскраву декламацію поезії Великого Кобзаря англійською власного перекладу у виконанні голови бюро «Голосу Америки» Петра Фединського. Всесвітньо відомі вірші прозвучали під акомпанемент українського бандуриста-віртуоза Тараса Яницького», — йдеться у повідомленні.
В анонсі до події Український національний музей про Тараса Яницького написав так: «Для нього бандура — це космос! Він сьогодні мандрує галактикою людських почуттів, ідентифікує українство, розсипане між океанами, відроджує, промовляє, співає, торкаючись до струни, як до маминого серця. Знайомтеся — Тарас Яницький. Він не лише віртуоз-бандурист, він той, хто сам до вас першим зателефонує, напише, постукає у двері душі з проханням пустити на мить, щоб залишити назавжди саму Україну».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply