Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Традиційне печення бараболі на оселі ОДВУ імені О. Ольжича

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

Традиційне печення бараболі на оселі ОДВУ імені О. Ольжича

Як і щороку, із початком календарної осінньої пори враз із переміною літньої зелені на чарівний осінній убір відбувається так зване печення бараболі на оселі ОДВУ імені О. Ольжича в Ліґайтоні (штат Пенсильванія).

У суботу 21 вересня ц. р., о першій годині пополудні, було проведене традиційне дивізійне печення бараболі, тепер уже пов’язане зі запіканням поросятка, позаду будинку імпрезової зали цієї оселі.
Усі прибулі зустрілися з мальовничим природним оточенням, серед якого розташувалися зручні місця для всіх учасників. Принадно жевріла ватра, де бараболя вже майже доходила до потрібного стану, а в дерево-вугільній печі вертілося чималеньке порося.
Коли вже майже всі місця при гарно декорованих столах були зайняті, увесь згромаджений люд мав нагоду взятися до багатої перекуски та різноманітних напоїв, що стояли на столиках неподалік.
Під час спілкування численних гостей створилася милозвучна атмосфера з домішкою сміху, що зазвичай улагіднює цілу людську мускулярну систему й рівночасно збагачує душевні та ментальні почуття людини.
Відбувалися приємні стрічі з членами родини, товаришами та знайомими, із котрими дехто вже давно не бачився.
Була товариська зустріч із трьома ветеранами нашої славнозвісної дивізії «Галичина», яка опісля була перейменована на Першу українську дивізію української національної армії та продемонструвала всьому світові, що ми є незнищенні. Усім трьом — Миколі Бойчуку, Євгенові Михайліву та Юрієві Цегельському — бажаємо ще протягом довгих літ зустрічатися на оселі ОДВУ імені О. Ольжича й гідно відзначати це чудове свято.
Поява печеної бараболі та поросятка додала всім бажання заповнити прогалини в усіх закутках нашої травної системи, а продовжувався гарний настрій під звуки чародійної скрипки талановитої скрипальки Інеси Тимочко-Декайло від четвертої до сьомої години вечора. Чародійна скрипка Інеси забавляла всіх присутніх різними українськими народними композиціями, що спонукало присутніх піти в танець і поринути у вир нашого національного буття.
Адміністрація оселі ОДВУ висловлює щиру вдячність усім, хто спричинився до так уміло приготованого торжества.
Прес-служба ОДВУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply