Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Святий Миколай відвідав школярів

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Святий Миколай відвідав школярів

В Українському культурному центрі при консисторії Української православної церкви в США 21 грудня відбулася зустріч зі святим Миколаєм учнів і вчителів Школи українознавства, що діє в Савт-Бавнд-Бруку (штат Нью-Джерзі).

В очікуванні святого всіх присутніх привітала Галина Маринець, директор школи, а о. Юрій Сівко та Василь Пасакас промовили молитви. На сцені були малята з дитячого садочка й учні школи. Вони розпочали святковий концерт, у якому звучали пісні «Тиха ніч», «Свята вечеря», «Ой, прийшла зима» й інші.
Діти показали різдвяну сценку, у якій чемні українські дівчатка Вероніка Наливайко та Настя Корх подарували змерзлим у лісі зайчикам, лисичці, білочці, ведмедикові теплий одяг. Звірят грали Андрій і Назар Кадикали, Аня Гакало, Оля Штурмай і Андрій Бекета. Усіх запросив на свято Дарко Борса в ролі Морозенка.
Цікавою була музична сцена, під час якої Денис Гаргас приготував письмове приладдя, а діти написали листи до святого Миколая.
Аж потім прийшов і сам святий Миколай, якого від імені дітей вітала Марійка Барабаш. На фортепіано грали Маркіян Данищук і Максим Велицький. Із колядниками прийшов Дмитро Шевченко з великою різдвяною зіркою, були й ангелики (найжвавішим був наймолодший Дмитрик Черненко).
Святкову програму підготували Галина Маринець, Ярослава Данищук, Оксана Наливайко, Соломія Тимчишин.
Приємною подією було вручення школі грошових дарунків, із якими завітали на свято Зенон Галькович, представник Української федеральної кредитової спілки, і Наталія Брандафі, директор компанії «Міст».

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply