Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Свято злуки земель України

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Свято злуки  земель України

Заходами громадського комітету (ГК) у Норт-Порті (штат Флорида) День злуки земель України було відзначено в осередку Св. Андрія концертом широковідомого оперного співака, педагога та заслуженого артиста України Олега Чмира.

Свято відкрила Дарія Томашоська, голова ГК, і після презентації прапорів і виконання американського й українського гімнів у супроводі гри на фортепіано Ореста Лазора коротко розказала про важливість дати 22 січня для українського народу. Вона представила шановного гостя — українського оперного, камерного та естрадного співака, баритона Олега Чмира.

Пан Чмир уклав програму з переплітанням свого чудового співу веселими уривками творів Павла Глазового й інших, які для переповненої учасниками зали були несподіваними, бо це свято в діаспорі завжди відзначалося дуже серйозно й патріотично. Але вже на 21-му році незалежності України, можливо, потрібно змінити серйозний тон на легший, бо ж День злуки земель України є радісною подією, не трагічною!

Репертуар програми складався з таких пісень, як «Дивлюсь я на небо», «Рідна мати моя», «Як у нас на Україні», «Я піду в далекі гори», «Україна», арія з опери «Кармен», а на закінчення Олег Чмир запросив усіх присутніх співати разом із ним «Ой, у лузі червона калина». Після концерту присутні мали нагоду спілкуватися з шановним гостем при каві та солодкім, а також придбати його диски.

Віра Боднарук

Фото В. Лісничого

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply