Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Старшокласники взяли участь у літургії з кардиналом Доланом

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Старшокласники взяли участь у літургії з кардиналом Доланом

Армані Торрес і кардинал Долан

Наприкінці квітня учні 12-го класу академії Святого Юра разом із своїм директором брали участь у щорічній Літургії Євхаристії для старшокласників католицьких шкіл штату Нью-Йорк, яку проводили в катедрі Св. Патрика на 50-й вулиці і 5-й авеню.
Літургію відслужив його преосвященство Тимоті кардинал Долан, архієпископ Нью-Йорку. На ній були присутні більше тисячі старшокласників із католицьких шкіл міста Нью-Йорк. За кілька тижнів до цієї знаменної події Римо-католицька архієпархія Нью-Йорку повідомила, що Армані Торрес, учень 12-го класу був відібраний як один із трьох з-поміж усіх студентів католицьких шкіл для допомоги біля вівтаря під час літургії. Армані був щасливий скористатися цією нагоди. Під час літургії він весь час перебував поруч із кардиналом і навіть тримав Євангеліє, коли той читав із нього. Тут став у пригоді досвід хлопця — впродовж трьох останніх років Армані допомагав священикам в українській католицькій церкві Св. Юри під час їхніх відправ.
У своїй проповіді кардинал Долан сказав просту річ: «Візьміть свою віру у ваше майбутнє та пам’ятайте, що ви є частиною священної сім’ї Церкви Христової». Ліля Довганик, старшокласниця академії Св. Юра, так сприйняла промову кардинала: «Мені припали до душі слова кардинала Долана, бо вони були дуже натхненними та теплими і в них відчувалося його благословення нам». Олександра Роїк, інша старшокласниця академії, відчувала, що участь у цій Літургії є унікальним і необхідним досвідом для всіх дванадцятикласників: «Коли ви знаходитесь там, берете участь у відправі, то відчуваєте себе частиною однієї великої сім’ї».
Після літургії д-р Тімоті Мак-Ніфф, головний розпорядник усіх католицьких шкіл, звернувся до Андрія Стасіва, директора академії Св. Юра, та подякував його учням за участь у службі. Всі старшокласники були дуже зворушені проповіддю кардинала Тімоті та набутим досвідом. «У стінах цього величного собору під мелодійні звуки великого органу та неперевершеного хорового співу це був неповторний момент у житті кожного випускника 2018 року академії Св. Юра», — сказав п. Стасів.
Прес-служба академії Св. Юра

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply