Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

ШУ в Нью-Йорку попрощалася з абітурієнтами

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

ШУ в Нью-Йорку попрощалася з абітурієнтами
Учні дванадцятого класу та дошкілля. Ліворуч стоїть учителька дошкілля Наталя Гуга, праворуч — адміністративний заступник Н. Даниш і директор Макар

Учні дванадцятого класу та дошкілля. Ліворуч стоїть учителька дошкілля Наталя Гуга, праворуч — адміністративний заступник Н. Даниш і директор Макар

У суботу 14 червня після врочистої відправи Літургії в церкві Св. Юра відбулося закриття 64-го навчального року Школи українознавства (ШУ) ОУА «Самопоміч». Коротка програма відбулася в шкільній їдальні Академії св. Юра, де зібралося понад 150 учнів, учителів i батьків, аби попрощатися з дванадцятим класом і побажати всім щасливого та веселого літа.

«Це був дуже цікавий рік. Ми багато навчилися, мали багато імпрез. Наша школа збільшується завдяки вам і всім, хто спричинився до шкільного року», — сказав директор Іван Макар, котрий вів програму. У своїй промові, директор Макар підкреслив позитивні зміни цього навчального року та висловив удячність за підтримку шкільної громади.
Iван Макар також сердечно привітав aбітурієнтів ШУ, а саме — Марту Антонюк, Олю Вавришин, Павла Горбуля, Христину Кобрин, Наталю Лис, Наталю Мельник, Ліямa Ноланa, Татяну Поляк, Юлю Садову, Дзвінку Стефанишин, Марію Токарську і Романа Хоминa, і побажав їм усього найкращого. І на честь абітурієнтів і їхніх учителів гучно пролунав рефрен «Многая літа».
Абітурієнт Юля Садова прочитала оригінальну й сердечну подяку від учнів дванадцятого класу. Потім п. Макар викликав наймолодших учнів – дошкілля – і зазначив, що вони йдуть слідами випускників дванадцятого класу. З приводу «підвищення» до першого класу кожному дошкільникові подарували книжечку.
Спеціальну похвалу від шкільної адміністрації за взірцеве виконання навчання серед учнів вищих класів отримали Василь й Ігор Менделюки (8-й клас) і Катя Волошин (10-й клас).
Директор Макар щиро подякував за співпрацю всім учителям і членам адміністрації та батьківського комітету, вручивши кожному по троянді. Наталя Даниш, адміністративний заступник директора, висловила подяку п. Макарeві за його невтомну й віддану працю і вміле та професійне керівництво.
Шкільний хор під керівництвом Елі Романишин збагатив зібрання виконанням оригінальної пісні «Україно моя» авторства Оксани Антонів, яка акомпанувала на фортепіано. Присутні виконали український національний гімн, і на завершення прощальної програми звуки «останнього дзвоникa» закрили навчальний рік.
Піднесені та задоволені учні повернулися до своїх класів, аби отримати довгоочікувані свідоцтва й попрощатися з учителями.
Наступний навчальний рік ШУ розпочнеться 13 вересня ц. р. Навчання відбувається по суботах, із дев’ятої години ранку до першої пополудні. Школа розташована за адресою: 215 E. 6th Street, New York, N.Y. 10003. Toчніша інформація з’являється на шкільному веб-сайті: www.ukrainianschoolnyc.org.

Ксеня Ференцевич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply