Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Сенатор розповів про підтримку діаспори

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Сенатор розповів про підтримку діаспори

Річард Дурбін

Сенатор Річард Дурбін, зустрівшись у Києві з Президентом України, відзначив активність української діаспори в Чикаґо для допомоги історичній Батьківщині. Зокрема, п. Дурбін повідомив про потужну активність діаспори у місті Чикаґо (штат Іллінойс), яке він представляє в сенаті.

Сенатор, котрий є співголовою підкомітету з питань оборони у Комітеті з асигнувань сенату, виступає за збільшення фінансової підтримки України з метою посилення її обороноздатності. Він також поінформував про те, що нещодавно створена група (кокус) у Конґресі США активно працює на посилення підтримки країни.
Водночас, Петро Порошенко назвав Сполучені Штати надійним стратегічним партнером України. «Рівень підтримки, який ми маємо у США, в американському сенаті, — життєво важливий для нас», — наголосив він. Президент подякував за підтримку, яку надають США, у різних сферах — підвищенні обороноздатності країни, впровадженні реформ, боротьбі з корупцією, процесі деолігархізації країни, а особливо — за допомогу в тренуванні військовослужбовців Збройних сил України на Яворівському полігоні на Львівщині.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...