Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

Щодо зустрічі О. Моцика з Є. Мак-Дональдом

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Щодо зустрічі О. Моцика з Є. Мак-Дональдом

Посол України в США Олександр Моцик 12 лютого ц. р. зустрівся з віце-президентом, генеральним менеджером із питань розвитку бізнесу й транспорту в реґіонах Європи, Євразії та Близького Сходу компанії «Шеврон» Єном Мак-Дональдом.
Під час розмови, яка відбулася в приміщенні посольства України в США, американська сторона поінформувала про стан підготовки до укладення угоди про розподіл продукції між компанією «Шеврон» і урядом України, що реалізовуватиметься на Олеській газоносній ділянці, розміщеній на території Львівської й Івано-Франківської областей.
Пан Мак-Дональд повідомив про проведення компанією «Шеврон» протягом січня-лютого 2013 року в цих двох областях України інформаційних семінарів для представників місцевих громад, присвячених питанню екологічної безпеки технології видобування сланцевого газу.
Зі свого боку, п. Моцик поінформував про заходи українського уряду, спрямовані на зміцнення енергетичної безпеки держави, а також покращення умов для реалізації іноземними інвесторами проектів із видобутку сланцевого газу в Україні.
Учасники зустрічі також обговорили можливість здійснення ознайомчого візиту для представників місцевих адміністрацій, наукових кіл і неурядових установ Львівської й Івано-Франківської областей на виробничі бурові майданчики компанії «Шеврон» у штаті Пеннсильванія.
Прес-служба посольства України в США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply