Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

«Самопоміч» радо вітає членів із штату Мічиґан у своїй кооперативній родині!

Автор:

|

Вересень 06, 2018

|

Рубрика:

«Самопоміч» радо вітає членів із штату Мічиґан у своїй кооперативній родині!

Представники KС «Будучність» у Воррені (штат Мічиґан), Аґенції федерального уряду NCUA та УАФКС «Самопоміч»

17 серпня ц. р. КС «Будучність» із Воррена разом із її філіями у Гемтремк і Вест-Блумфілд, об’єдналася з УАФКС «Самопоміч». У своєму привітальному слові до членів зі штату Мічиґан Богдан Ватраль, президент установи/виконавчий директор наголосив: «Ставши членами УАФКС «Самопоміч» будьте певні, що ви та наша спільнота процвітатимуть!»
«Самопоміч» була заснована 1951 року, щоб надавати фінансові послуги своїм членам і допомагати громадам, яким вона служить. За ці десятиліття діяльності установи, члени кредитівки досягли фінансової самодостатності й економічної свободи. З 1951-го «Самопоміч» зростала і процвітала. Розширились послуги кредитової спілки (КС), кількість філій і години урядування. «Самопоміч» допомагає у будівництві церков, громадських центрів і музеїв, допомагає молодечим організаціям і школам.
Українська федеральна кредитова спілка (УАФКС) «Самопоміч» зараз — це фінансова кооперативна установа, яка надає своїм членам різноманітні фінансові послуги на високому рівні за вигідних умов, використовуючи найновіші технології. Спілка, її члени та громадські організації, до яких вони належать, стали невід’ємною частиною етнічної мозаїки Сполучених Штатів Америки. Кредитівка завжди залишається вірна своєму гаслу — «Свій до свого по своє».
«Самопоміч» нараховує понад 23,000 членів, активи становлять понад $550,000,000 i резерв становить понад $100,000,000. Філії «Самопомочі» розміщені тепер у трьох штатах США — Іллінойс, Нью-Джерзі та Мічиґан із головним бюро в Чикаґо.
Докладна інформація про всі послуги, які надає КС «Самопоміч», доступна он-лайн у розділі Disclosures за веб-адресою www.selfreliance.com. Ощадності в «Самопомочі» застраховані Аґенцією федерального уряду NCUA до суми щонайменше $250,000, а депозити на особистих пенсійних IRA рахунках — на додаткових $250,000.
Прес-служба УАФКС «Самопоміч»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply