Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Прийдіть на доброчинний бал і переконаєтесь, що вишиванка — це модно і круто!

Автор:

|

Жовтень 13, 2016

|

Рубрика:

Прийдіть на доброчинний бал і переконаєтесь, що вишиванка — це модно і круто!
Моделі Оксани Полонець

Моделі Оксани Полонець

Чи знаєте ви, що хрестини відбуваються в житті не тільки дітей? Чудовою традицією Союзу українок Америки (СУА) — організації, яка нещодавно відсвяткувала своє 90-річччя й яка налічує понад сотню відділів по всій Америці, є святкування хрестин новоствореного відділу. За більш, ніж рік свого існування 137-й відділ СУА в Кліфтоні (штат Нью-Джерзі) організував кілька імпрез, мета яких була представити українській громаді Америки цікаві речі з культурного життя України і водночас зібрати кошти для допомоги постраждалим в війні з Росією. Тому святкування хрестин свого відділу союзянки вирішили поєднати з доброчинним Балом вишиванок.

За останні роки серед українців різко зросла цікавість до своєї спадщини, особливо — на сході України. Одяг, аксесуари в стилі вишиванки стали модними. Приємно спостерігати, які чудові речі творять українські дизайнери, захоплюватися їхньою фантазією, поєднаною з високим професійним рівнем. На Балу вишиванок ви зможете побачити нові колекції Олени Даць, Оксани Полонець, Олени Васенко, розшите бісером взуття та торбинки Анни Марчук.
Навіть персні з відомого в Європі ювелірного дому «Лобортаса» мають вирізьблені елементи вишивки. А кого не зацікавить унікальна каблучка, яка була внесена до Книги рекордів Ґіннесса як перстень із найбільшою кількістю діамантів у світі, інші чудові ювелірні вироби. Олена Даць, відома в світі дизайнерка зі Львова, представить колекцію вечірнього одягу, яку недавно бачили шанувальники моди Йорданії та Франції. Колекція Оксани Полонець із Києва — це чудовий весільний одяг із елементами вишивки. Поєднання національного та мілітарного стилів у жіночому одязі — цікавинка від Олени Васенко з Івано-Франківська.
Свої твори представлять художниці Оксана Танасів, Христина Козюк, Анна Заячківська, Оля Войціцька. Картини Оксани Танасів, уродженки Тернопільщини, із колекцій «Фешн-арт», «Доллар-арт» і «Реінкарнація», «Кутюр» були представлені на нью-йоркських фешн-показах, впродовж останніх восьми сезонів, починаючи з 2012 року. В них мисткиня використовує різні техніки, серед яких — техніку кришталю. Остання колекція картин — про Україну, в її основі — українська вишивка. Христина Козюк — також родом із Тернопільщини, але живе в штаті Ілінойс й є учасницею багатьох американських конкурсів, виставок і вернісажів. Уявіть собі картини, намальовані кавою — в такому стилі працює Оля Войціцька. А Ганна Заячківська, міс Україна-Всесвіт 2013 родом із Івано-Франківщини, виявляється, не тільки малює в стилі іконопису, але і пише пісні, і виконує їх. Невипадково на конкурсі «Міс Всесвіт 2013» вона здобула третє місце в змаганні талантів. Пісні в її виконанні прозвучать на цьому доброчинному вечорі. Чудовим відкриттям для українців в Америці стане виступ Олексія Кузнєцова, народженого в Донецькій області переможця пісенного конкурсу «Х-фактор», виконавця класичної та популярної музики.
Після вечері й аукціону — забава і танці для гостей із DJ Kanel. Весь прибуток від вечора буде переданий для дітей-сиріт і сімей, що постраждали в війні України з Росією, використаний на закупівлю медикаментів та обладнання для військових госпіталів.
Не завжди є можливість почути слова подяки від тих, кому допомогли. «Нехай Господь благословить рясно і віддасть сторицею за все те добро, що ви зробили для мене і моєї сім’ї», — ці слова Тетяни Абрамової, вдови з двома дітьми, яку адаптував 137-й відділ СУА, нехай стануть подякою всім, хто не байдужий до горя інших людей.
Мова вечора — українська й англійська. Будемо раді бачити на святі всіх, кому цікавим є українське — традиції і мода, мистецтво, музика, кухня, танці.
Запрошуємо всіх на доброчинний Бал вишиванок!
Додаткова інформація, замовлення квитків за телефонами: 201-220-9235 — Валентина, 973-557-621 — Марія

Орися Сорока

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply