Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

«Прометей» підсумовував діяльність на загальних зборах

Автор:

|

Травень 04, 2017

|

Рубрика:

«Прометей» підсумовував діяльність на загальних зборах

На своїх дворічних загальних зборах в Українському освітньо-культурному центрі в Дженкінтавні (штат Пенсільванія) члени Українського чоловічого хору «Прометей» у Філадельфії зібралися, щоб проаналізувати роботу хору за минулі два роки й обговорити можливі виступи хору цього 55-го з часу створення, ювілейного року та в наступних роках.
На зборах за участі 30 хористів були оцінені минулі виступи, між ними спільні концерти з хором «Думка» з Нью-Йорку, виступ на виставці та прийняттю з нагоди відкриття пам’ятника жертвам Голодомору у Вашинґтоні, концерт імені Тараса Шевченка у Чикаґо, і також кілька фестивалів, богослужінь, весільних і різдвяних виступів.
Після представлення звітів уступаючої управи, були перевірені й ухвалені зміни до статуту хору. Відтак обрано нового голову хору Стефана Дубенка, на місце Петра Гевка, котрий був головою минулі чотири роки. Іншими новообраними членами Головної управи стали: Павло Галас — заступник голови; Стефан Новицький — голова Мистецького комітету; Андрій Леськів — голова Комітету зв’язків; Петро Гевка — писар; Володимир Кононенко — фінансовий секретар; Євген Марків — скарбник; вільні члени/старости — Доріян Керницький, Осип Кужла, Сергій Охрімчук і Юрій Редчиць. Також обрано членів Контрольної комісії у складі: Данило Ниш — голова, Богдан Мізак і Микола Зварич — члени.
Наприкінці зборів мистецький керівник і дириґент Роман Кучарський подякував усім членам, разом із акомпаніатором Іреною Пелех-Зварич, за їхню відданість і заявив, що радо очікує й далі вести цей колектив і здобувати нових членів, котрі шанують українську музику та культуру.
Для додаткової інформації про Український чоловічий хор «Прометей», в т. ч. задля розкладів виступів, просимо відвідати веб-сайт: www.prometheuschorus.com. Просимо також відвідати та полюбити (like) наш хор у Facebook: www.facebook.com/PrometheusPhiladelphia. Для інформації щодо замовлення хору для виступів на фестивалях, богослужіннях, весіллях чи інших надзвичайних нагодах, просимо телефонувати за тел.: 267.314.SONG (267-314-7664) або звернутися електронною поштою на адресу: contact@prometheuschorus.com

Андрій Леськів, Петро Гевка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply