Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Програма «Іду з дитинства до Тараса» — в дії

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Програма «Іду з дитинства до Тараса» — в дії

Переможці конкурсу з Чернігівської області

Програму «Іду з дитинства до Тараса» Злучений українсько-американський допомоговий комітет (ЗУАДК) розпочав 2007 року і завдяки шановним нашим жертводавцям продовжує щороку. Вона базується на конкурсі вивчення і декламації віршів Тараса Шевченка, щоб заохотити дітей до глибинного вивчення творчості Кобзаря та до кращого володіння українською.
Конкурс відбувається для школярів 12-18 років. Молодь змагається у декламуванні Шевченкових віршів спершу по класах, опісля на загально шкільних конкурсах, відтак на районних, а наприкінці на обласному рівні, де і вибирають переможців. Обласні переможці отримують нагороду: дводенну подорож до Києва та Канева. Учителі української мови та літератури наголошують, що цей проект є практичним знаряддям для виховання свідомих громадян України.
2017-го конкурси відбулися в Чернігівській, Одеській, Кіровоградській, Харківській і Полтавській областях. Зараз відбуваються конкурси в Луганській, Донецькій, Рівненській, Закарпатській і Чернівецькій, а екскурсії для всіх переможців почнуться 22 травня ц. р.

Діти Одещини приїхали до Тараса з подарунками

Події в Україні показали, що виховання молоді в свідомості та патріотичному дусі — один із найважливіших аспектів в будові української держави. ЗУАДК самостійно не зможе продовжувати цю надзвичайно вартісну та потрібну програму за браком коштів, які становлять $2,000.00 на область.
Знаємо, що ви, любі наші люди доброї волі та щирого серця, завжди відгукуєтеся щедрими датками на потреби, викликаними новими складними обставинами. І ми знову уклінно звертаємося до вас: допоможіть підтримати цих здібних дітей та їхню віру, їхній патріотизм, їхнє бажання творити та змінювати світ на краще. За додатковою інформацією просимо звертатися до бюро ЗУАДК за адресою: UUARC 1206 Cottman Ave. Philadelphia, PA 19111. Тел.: 215-728-1630, або зайдіть на нашу інтернет-сторінку: www.uuarc.org
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply