Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 22, 2018

Про волонтаріат як форму служіння

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Про волонтаріат як форму служіння
Учасники семінару

Учасники семінару

Нещодавно у парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Мелровз-парку (штат Пенсильванія) відбувся семінар на тему «Служіння через волонтаріат», у якому взяли участь інструктори благодійної літньої школи англійської мови, що з 26 липня по 15 серпня ц. р. проходила на базі Музейно-меморіального комплексу ім. Патріарха Йосифа Сліпого у його родинному селі Заздрість на Тернопільщині.
Нагадаємо, що цей проект реалізовувався під патронатом та за фінансової підтримки Релігійного товариства українців католиків «Свята Софія» і був орієнтований на дітей-сиріт, дітей-біженців зі зони проведення антитерористичної операції, дітей, чиї батьки відстоюють цілісність України на фронті, та на семінаристів Тернопільської духовної семінарії. Загалом у проекті взяло участь 17 юнаків і дівчат із Тернопільської, Львівської, Херсонської, Донецької, Миколаївської та Львівської областей.
Вікторія Шуст, молода парафіянка церкви Благовіщення та студентка Університету Пенсильванії, розповіла про свої враження від участі у школі. Цьогорічні канікули дівчина вирішила присвятити служінню іншим молодим людям, котрі вже на старті свого життя пізнали труднощі та біль. Упродовж трьох тижнів Вікторія несла служіння як викладач англійської мови у трьох різнорівневих групах: початковій, середній і вищій. Вона розповіла про особливості навчального процесу, про свій перший педагогічний досвід, про спілкування з українською молоддю. Свою презентацію дівчина доповнила переглядом світлин, які віддзеркалювали головні моменти курсу.
Ірина Іванкович, директор школи, розповіла про зародження задуму літньої школи, про приготування до проекту та процес навчання. Вона також поділилася з присутніми кількома життєвими історіями учасників літньої школи та підкреслила самовідданість праці інструкторів, котрі всеціло посвячувалися служінню молоді. За словами д-ра Іванкович, саме учасники проекту стали тією рушійною силою, яка надихнула організаторів до продовження школи наступного року. Присутні також переглянули документальну відеохроніку проекту «Наука, молитва і праведне християнське життя: благодійна літня школа англійської мови у Заздрості».
Прес-служба Товариства «Свята Софія» у США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...