Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Про Євромайдан готують документальний фільм

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

Про Євромайдан готують документальний фільм

Щотижня в українській діаспорі по всьому світу відбувається по кілька десятків акцій і мітинґів солідарності з революційним Майданом. Закордонні українці скандують гасла, моляться, збирають гроші, вимагають санкцій і влаштовують Автомайдани.

Багато хто з українців діаспори особисто взяв участь у революційних подіях на Майдані. Адже неможливо всидіти вдома за тисячі кілометрів від України, коли твої брати борються за волю, вважає Юліян Гайда, народжений у Чикаґо українець за походженням, студент кінорежисерського факультету Університету Депол.
Він разом із сімома друзями-пластунами і сумівцями – він створив The Euromaidan Journalist Collective і вже в перші тижні революції прилетів у Київ, аби відзняти документальний фільм «Погляд із Майдану».
Повнометражну документальну стрічку планують випустити англійською мовою вже восени. До роботи над проектом залучать голівудських майстрів кінематографії. А наразі вже репрезентували уривки зі стрічки в Клівленді та Чикаґо, а згодом проект фільму побачать глядачі в Торонто й Нью-Йорку.
Наразі деякі члени «Журналістського колективу» працюють над збором матеріалів у Києві. Інші учасники команди вже назбирали частину коштів, необхідну для реалізації проекту. Українські з’єднані організації штату Огайо були серед перших, хто виділив кошти. А молоді журналісти сподіваються на підтримку української громади та громадських організацій діаспори, адже правдивий погляд із Майдану повинен побачити весь світ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply