Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Про Чорнобильську трагедію згадали в Норт-Порті

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Про Чорнобильську трагедію згадали в Норт-Порті

Українська громада в Норт-Порті (штат Флорида) ушанувала 27-му річницю Чорнобильської катастрофи в Україні, пов’язавши трагічну дату 26 квітня 1986-го з Днем Землі, який припадає на цей день. У православній і греко-католицькій церквах була відслужена панахида за загиблими в цій жахливій аварії. У панахиді брали участь члени Громадського комітету, який очолює Рома Ґуран.

21 квітня на Дні Землі в Oscar Sherer State Park із дев’ятої до п’ятої години дня за посередництва Богдана Боднарука, члена Sierra Club, співголови зовнішніх зв’язків 56-го відділу СУА, Неля Лехман і Віра Боднарук приготували виставку з інформацією про Чорнобильську аварію.
Для відвідувачів було виготовлено «листок фактів» про шкідливі наслідки Чорнобильської аварії. Тут також були жетони та наліпки Товариства української мови, пропам’ятний конверт, випущений Товариством українських філателістів, і картка-малюнок 14-річного Андрія Поліщука, видана фондом «Діти Чорнобиля». Додаткову інформацію й ілюстрації про Чорнобиль і Україну було виставлено на експозиційному столі.
Із ранку до вечора при інформаційному столі були Неля Лехман і Віра та Богдан Боднаруки, які розповідали зацікавленим особам про аварію в Чорнобилі. Також були тут чергували членкині 56-го відділу СУА Оля Гронь, Арета Барановська, Леся Попель, Христина Шелдон, Оксана Лев, Ліда Михалович, Роксоляна Яримович та Анн-Мері Сусла, голова 56-го відділу СУА.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply