Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Позачергові вибори народних депутатів України

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

Позачергові вибори народних депутатів України

Потрібні спостерігачі на вибори в Україні

Шановні громадяни України! 26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.
Організація підготовки та проведення виборів народних депутатів України регламентується положеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 № 4061-VІ (зі змінами). Участь у голосуванні можуть узяти громадяни України, котрі входять до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці на підставі дійсного закордонного паспорта.
Для включення до списку виборців слід: стати на консульський облік (детальна інформація тут); або особисто подати до посольства чи відповідного Генконсульства України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо включено до Реєстру в іншому місці); або після того, як почнуть свою роботу дільничні виборчі комісії у Вашинґтоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Чикаґо, заяву щодо включення до списку виборців слід особисто подавати до відповідної комісії.
Звертаємо увагу громадян України на необхідність перевірити дійсність своїх документів (закордонного паспорта) та завчасно потурбуватися про їх оновлення. На території Сполучених Штатів Америки діє чотири закордонні виборчі дільниці:

Виборча дільниця № 900089: при посольстві України в США
Адреса (приміщення посольства України): 20007, Округ Колумбія, м. Вашинґтон, Північний Захід, вул. М, буд. 3350 (3350 M Street, NW, Washington D.C.). Межі дільниці: Сполучені Штати Америки (округ Колумбія, штати Алабама, Аляска, Арканзас, Вірджинія, Делавер, Джорджія, Західна Вірджинія, Кентуккі, Луїзіана, Меріленд, Міссісіпі, Міссурі, Огайо, Оклахома, Південна Кароліна, Північна Кароліна, Теннессі, Техас, Флорида), Антигуа та Барбуда. У разі виникнення запитань ви можете звернутися в робочі дні, з 9.00 до 18.00, за номерами телефонів:
202-349-3379, 202-349-2947, на «гарячу лінію» — 202-765-4681, або на електронну адресу: elections2610@gmail.com.

Виборча дільниця № 900090: при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку
Межі дільниці: штати США Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн, Нью-Гемпшир, Нью-Джерзі, Нью-Йорк, Пенсильванія та Род-Айленд.

Виборча дільниця № 900091: при Генеральному консульстві України в Сан-Франциско
Межі дільниці: штати США Айдаго, Аризона, Вайомінґ, Вашинґтон, Гаваї, Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада, Нью-Мексико, Орегон і Юта.

Виборча дільниця № 900092: при Генеральному консульстві України в Чикаґо
Межі дільниці: штати США Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас, Міннесота, Мічиґан, Небраска, Південна Дакота та Північна Дакота.
З повагою, посольство України в Сполучених Штатах Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply