Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Посольство в США — солідарне з народом

Автор:

|

Лютий 27, 2014

|

Рубрика:

Посольство в США — солідарне з народом

Посольство Україні в США разом із послом Олександром Моциком заявило про солідарність із народом України в боротьбі за європейське майбутнє. Відповідний текст було розміщено на сторінці диппредставництва у «Фейсбуці». «Неможливо мовчати, коли твоя Батьківщина палає у вогні, від куль масово гинуть люди, панують шок, біль і страждання, існує реальна загроза для державності та територіальної цілісності України», — ідеться в заяві дипломатів.

«Українці століттями боролися за своє право жити у вільній, демократичній, незалежній країні, яку наше покоління зобов’язане побудувати», — сказано в повідомленні.
«Ми — із своїм народом, ми — за його гідне європейське майбутнє», — також зазначено в тексті заяви посольства в США, яке закликало «до мирного розв’язання протистояння заради всього народу України». Заяву підписали 35 штатних і контрактних працівників посольства у Вашинґтоні на чолі з послом, а також генеральні консули України в Чикаґо, Сан-Франциско та Нью-Йорку разом із співробітниками консульств.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply