Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Порошенко поспілкувався з діаспорою

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

Порошенко поспілкувався з діаспорою

Президент України у Вашинґтоні

В Оттаві Президент України провів зустріч із представниками української громади у Канаді, під час якої подякував українсько-канадській спільноті за внесок у розбудову незалежної потужної України. Зустріч відбулася біля Парламенту Канади. Петро Порошенко повідомив, що Верховна Рада синхронно з Європейським парламентом ратифікувала Угоду про асоціацію України й Європейського Союзу. «Це — останнє прощання з Радянським Союзом. Ніщо й ніхто не зупинить нас на цивілізаційному шляху розвитку нашої держави», — наголосив він.
Президент України наголосив, що війна не має бути виправданням відсутності реформ. «Ми маємо подолати корупцію й обрати нарешті новий проукраїнський парламент», — заявив п. Порошенко, додавши, що «треба позбутися п’ятої колони у Верховній Раді».
«Ми переможемо в цій війні, бо це є наша справжня боротьба за незалежність, за мир на українській землі», — заявив глава української держави. Звертаючись до присутніх, Президент зазначив, що почувається в Канаді, як удома.
Українська громада Канади передала Петру Порошенку малюнки, намальовані канадськими дітьми для українських військових, котрі захищають зараз Україну у Донецькій і Луганській областях. Навколо лунало: «Разом — до перемоги», «Слава Україні!», «Україна — понад усе».
Також Президент України зустрівся з представниками української діаспори у Вашинґтоні. Відповідний запис і відео було оприлюднено на сторінці Петра Порошенка у Twitter. У своїй промові глава України висловив упевненість у перемозі та подякував українській діаспорі за підтримку. «Я вам обіцяю, що ми переможемо, бо ми – разом, і правда з нами, і Господь Бог нам допомагає. І тому ми точно переможемо», — заявив п. Порошенко. Присутні представники діаспори вигукували: «Слава героям!» і «Слава Вінниці!». Керівник української держави завершив свій виступ словами: «Слава Україні!», на що присутні відповіли йому «Героям слава!»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply