Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Погода «втратила глузд»

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Погода  «втратила глузд»

6 й 7 липня в США спека побила всі рекорди: загинули як мінімум 42 особи. Очікується, що цього тижня температура повітря дещо знизиться, але потім у реґіоні очікуються сильні бурі. А в багатьох районах досі немає електрики через негоду, що охопила значну частину США минулого тижня. Серед загиблих — багато літніх людей, у чиїх будинках унаслідок знеструмлення припинили працювати кондиціонери. Через спеку померло десятеро людей у Чикаґо. Ще 20 — загинуло в штатах Вірджинія та Меріленд. У Вісконсіні, Огайо, Пенсільванії й Техасі також є людські жертви.

У штаті Індіана померла чотирирічна дівчинка, яку батьки залишили на тривалий час у замкненому автомобілі. 7 липня у Вашинґтоні стовпчик термометра піднявся до 41 градуса за Цельсієм, а в Сент-Луїсі, Міссурі — до 46 градусів. Якийсь турист на ім’я Джон Гіо, відвідавши Білий дім, сказав, що «тут спекотніше, ніж у пеклі».

Тим часом сотні тисяч людей у Західній Вірджинії, Вірджинії, Огайо, Нью-Джерзі, Меріленді й Індіані залишаються без електрики через шторми, що лютували в цих штатах минулого тижня. У багатьох містах влада відкрила спеціальні «центри прохолоди» й розширила графік роботи муніципальних басейнів. У деяких місцевостях розвозять їжу людям, у котрих через відсутність електропостачання не працюють холодильники. У Чикаґо скасовано заняття в 21 школі, так як у цих будівлях немає кондиціонерів.

Близько мільйона американців були змушені святкувати День незалежності в позбавлених електроенерґії домівках. Настрій цих громадян країни аж ніяк не святковий. Тому в деяких містах було скасовано традиційні для 4 липня феєрверки. За даними влади, у низці районів подачу електроенерґії буде відновлено тільки наприкінці тижня.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply