Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

«Похід пам’яті» з нагоди започаткування відзначень 80-ї річниці Ґеноциду

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

«Похід пам’яті» з нагоди започаткування відзначень 80-ї річниці Ґеноциду

У суботу 17 листопада українська громада метрополії Нью-Йорка пройде вулицями міста під прапорами з написами «Україна пам’ятає — світ визнає» та «Голодомор-Ґеноцид в Україні 1932-1933 років», аби таким чином розпочати віддавати цьогорічну данину пам’яті жертвам українського Голодомору 1932-1933 рр.
«Похід пам’яті» стартує від української католицької церкви Св. Юра (7-ма вулиця Схід) точно о 10.30 ранку та завершиться в катедрі Св. Патрика, де о 1-й год. пополудні буде відслужено Соборну панахиду за участю ієрархів українських Православної та Греко-католицької церков, у супроводі хору «Думка».
Мета походу — ознайомлення з інформацією про Голодомор і поширення цих знань серед американців. Для того учасники «Походу пам’яті» будуть розповсюджувати брошури, які містять огляд історії Ґеноциду в Україні 1932-1933 рр. Учасників походу організатори походу просять принести транспаранти й плакати, які інформуватимуть людей про український Голодомор.
Берете участь у «поході Пам’яті»? Ось що вам потрібно знати.
Де збиратися: на 7-й вулиці Схід навпроти української католицької церкви Св. Юра (між Другою та Третьою авеню). Вулиця буде закрита для руху транспорту. Якщо вас планують висадити з автобуса чи авта, то це потрібно зробити на одній із сусідніх авеню. Автобуси повинні мати на вікні плакат: UKRAINIAN GENOCIDE MARCH. Після висадки автобуси можуть забрати своїх пасажирів від катедри Св. Патрика. Якщо ви використовуєте публічний транспорт (рекомендується), то можете доїхати потягом № 6 до Astor Place або R чи W до вулиці 8th Street/Broadway. Автобусні маршрути: M15 (найближчий), M101, M102, M103, M1, M2, M3, M8.
Коли бути там: не пізніше, ніж о 10-й ранку — похід розпочнеться точно о 10.30.
Що одягнути: традиційні українські вишиванки та блузки можна вбрати з одягом, який пасує до цієї сумної події. Членів українських молодіжних організацій «Пласт» і CУM також просимо одягнути українські вишивані сорочки та блузки.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply