Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Подарували мамам п’єсу з України

Автор:

|

Травень 14, 2015

|

Рубрика:

Подарували мамам п’єсу з України
Учасники вистави «Лисиця, що впала з неба»

Учасники вистави «Лисиця, що впала з неба»

У Культурному центрі Української православної церкви США в Сомерсеті (штат Нью-Джерзі) 9 травня відбулася вистава за п’єсою української поетеси-драматурга Нелі Шейко-Медведєвої «Лисиця, що впала з неба». Постановку підготував як подарунок до Дня матері театральний гурток Школи українознавства, яким керує вчителька Оксана Шиприкевич, при українській православній церкві-пам’ятнику Св. Андрія Первозваного.

Авторка казки народилася 25 жовтня 1947 року на Львівщині, навчалася на філологічному факультеті Львівського університету ім. Івана Франка, де згодом працювала викладачем літератури. Зараз проживає у Києві.
Казка – про те, як жив собі у лісі Вовк. Жив чесно, нічого лихого не робив. Аж ось до лісової громади просто з неба впала Лисиця. Насправді її підняв у небо журавель, якого Лисиця намовила навчити її літати. Хитрунці шляхом обмов, підкупу та шантажу дуже швидко вдалося внести розбрат серед друзів. Та її хитрощі викрили, і серед звірів знову запанував мир.
Перед виставою уся школа вийшла на сцену, директор школи Галина Маринець відкрила врочистість вітанням, о. Юрій Сівко й о. Василь Пасакас виголосили молитву, учениці старших класів Христина Слупська, Катерина Гакало, Оксана Кіт і Христя Кальна звернулися до матерів із привітальними словами, після чого й розпочалося театральне дійство. Головні ролі виконували Вероніка Наливайко, Денис Підкамінний і Вікторія Варшавська.
Коли вистава закінчилася, Галина Маринець подякувала режисерові Оксані Шиприкевич і подарувала квіти, також висловила вдячність учителям та всім причетним до вистави. На сцену вийшли для спільної фотографії спершу мами юних артистів, а потім – й усі мами учнів школи. Подія викликала теплі почуття в усіх гостей.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...