Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Пам’ять захисників України вшанували у Вашинґтоні

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Пам’ять захисників України вшанували у Вашинґтоні

Поминальна церемонія на честь героїв «Небесної сотні», а також інших полеглих у триваючій боротьбі українців за незалежність 19 лютого відбулася у Вашинґтоні. Захід у центрі столиці, біля Меморіалу президенту Лінкольну, зібрав сотні людей і привернув увагу багатьох, хто перебував поруч.
Церемонія розпочалася з виконання композиції «Плине кача», яка стала сумним символом пам’яті полеглих захисників Української держави. Учасники заходу — представники української громади, Посольства України, священнослужителі, небайдужі американці та представники інших країн — вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв біля Тризуба, виставленого на бетоні зі свічок. Багато хто тримав у руках жовто-блакитні прапори та стрічки, а також червоні квіти.
До присутніх звернувся Валерій Чалий, посол України в США, котрий наголосив, «що боротьба за Україну триває і тепер — в умовах російської аґресії, яка триває досі». Він подякував українським організаціям Америки за єдність і солідарність із Україною. Зі свого боку представники Фундації Україна-США, United Help Ukraine, Razom підкреслили готовність і надалі активно допомагати українцям у боротьбі проти аґресії Москви.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply