Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Останній дзвінок

Автор:

|

Червень 25, 2015

|

Рубрика:

Останній дзвінок

Останній дзвінок

У Школі українознавства Об’єднання українців Америки «Самопоміч» у Нью-Йорку вже пролунав останній дзвінок. Понад 65 років заклад є тією кузнею, де гартується наша молодь, плекаючи любов і знання до рідної культури, історії та традицій українського народу, християнської віри. Традиційно навчальний рік завершився святою літургією у храмі Святого Юра, після чого відбулася урочистість в залі академії.
Іван Макар, директор школи, привітав присутніх із успішним закінченням навчального року, подякував учням, учителям і батькам за невтомну працю. «Тільки добре вивчаючи наше минуле, ми зможемо впевнено крокувати у майбутнє», — наголосив він.
Гучними оплесками зустріли присутні остатній дзвінок, молитвою-подякою та виконанням Гімну України завершилося свято. Школа радо відчиняє свої двері для нового навчального року 19 вересня. Навчання відбувається по суботах, із дев’ятої ранку до першої пополудні.
Школа міститься за адресою: 215 E. 6th Street, New York, N.Y. 10003. Більше інформації можна знайти на шкільній веб-сторінці: www.ukrainianschoolnyc.org.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply