Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Офіційно визнати Голодомор Ґеноцидом!

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Офіційно визнати Голодомор Ґеноцидом!

Фундація українського ґеноциду-США закликає долучитися до кампанії зі збору підписів щодо визнання українського Голодомору 1932-1933 рр. Ґеноцидом. Петицію з проханням ухвалити відповідну резолюцію буде скеровано сенаторам США та комітету з міжнародних відносин сенату. 

«Оскільки цей рік є 80-ю річницею Голодомору, це — найкращий час, аби сенат США визнав Голодомор Ґеноцидом, проте ми потребуємо вашої допомоги, щоби зібрати підписи», — ідеться у зверненні фундації. Для підписання петиції необхідно зібрати 5 тис. підписів. Звернення вже підписало понад 2,5 тис. осіб. Петиція розміщена на сайті change.org.
«Я прошу вас, сенатора Сполучених Штатів, як людину доброї волі, не забути про голод 1932-1933 рр. в Україні — злодіяння безпрецедентне за обсягами й жахливий злочин проти людяності, — сказано в петиції. — Палата представників уже прийняла Резолюцію 356, але цього недостатньо. Сполучені Штати Америки, які віддавна вважаються маятником надії та моральним компасом, не повинні бути поділеними щодо визнання цієї трагедії ґеноцидом».
Як відомо, ппредставників США 2003 року визнала Голодомор в Україні актом терору та масового вбивства, спрямованим проти українського народу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...