Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Новини спортового осередку «Тризуб»

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Новини спортового осередку «Тризуб»

«Тризуб» — найстаріша українська спортивна організація в США, створена українськими еміґрантами, котрі відкладали важко зароблені гроші й із тих заощаджень будували церкви, школи, народні доми, спортові осередки. УСО «Тризуб» став одним із найактивніших товариств Філадельфії, яке зуміло згуртувати у своїх лавах не лише молодь, що приїжджала після Другої світової війни, а й тут народжене покоління та новоприбулих представників четвертої хвилі.

На 63-ті загальні збори 17 квітня прибули ті, у кого душа – спортивна, їх тут вітали смереки та тополі тризубівської посілості, посаджені самими членами «Тризуба». Уступаючий голова Данило Ниш відкрив збори та привітав учасників. Було відмовлено молитву «Отче наш», після чого – ушановано однохвилинною мовчанкою тих, хто відійшов у вічність.
Методія Борецького вибрали головою президії, а заступником — Миколу Бойчука. Секретарем було обрано Роксоляну Рунет. Зачитали порядок денний зборів, який присутні схвалили одноголосно.
Першим звітував скарбник Адріян Гаврилів, який повідомив, що прибуток становив $153,236, а витрати – $150,375. Про фінансові справи спортової ланки Ukrainian Nationals звіт давав Іван Німчук — прихід склав $174,678, а витрати – $166,823.
Ярослав Козак, управитель «Тризубівки», повідомив, що в підзвітному році змінили голову — ним став Данило Ниш, який водночас є й головою спортової ланки Ukrainian Nationals. Далі він сказав, що ми поступово передаємо управу молодшому українському поколінню. Тому знайшли молоду людину, яка жертовно й добре виконувала свої завдання, тож «Тризуб» далі йде вперед.
Він звітував про цілу діяльність господарської частини: ремонт будинку, павільйону, зовнішній вигляд території та про нові поліпшення, як-от асфальтування нової паркувальної площі, навколо пікнікового бару та літньої кухні. У будинку було частково замінено суфіт і помальовано стару залу. З електричних робіт була поставлена нова система освітлення площ для копаного м’яча. Було зроблено покриття під балконом, аби вода не затоплювала пивницю. Споруджено новий павільйон для речей спортової ланки. Зроблено нові фотографії за вісім років і оформлено два фотостенди. Також новини всі тризубівські події були опубліковані в різних газетах.
Ярослав Козак нагадав, що спортова ланка Ukrainian Nationals є партнером «Тризуба» й дуже багато допомагає фінансово для утримання посілості. Наприкінці звіту він подякував усім членам управи за активну працю, пресі та «жіночій команді», яка сумлінно працює на кухні під керівництвом подружжя Долинських.
Тарас Козак представив звіт спортового життя «Тризуба». Торік активними були 37 команд. Одна жіноча, дві чоловічі й 34 молодіжні. Перша команда під проводом Петра Харечка й тренера Петра Борецького здобула шосте місце в United Soccer League. Жіноча команда під проводом Йосипа Гозика завювала четверте місце. Молодіжні команди — це 18 хлоп’ячих і 15 дівочих команд, у складі яких є понад 400 осіб.
Під керівництвом Данила Ниша на Memorial Day Weekend відбувся 11-й футбольний турнір за участю 178 команд, і на Columbus Day Weekend впройшов другий футбольний турнір за участю 42 дівочих команд. Ці молодіжні змагання мають заслужену славу по всій східній Америці. 2012 року була відкрита футбольна академія для дітей віком від чотирьох до восьми років.
Також змагуни та змагунки «Тризуба» брали участь у змаганнях Української спортової централі Америки й Канади, які відбулися на «Союзівці». На закінчення звіту п. Козак передав чек на суму $10,000 на розбудову та покращення спортової посілості.
Команда з ґольфу в червні 2012-го провела свій турнір у Limekiln Golf Club у Горшамі за участю понад 60 змагунів. Євген Луців і Ілля Буйневич заснували 2012-го при «Тризубі» команду стрільців із лука, які виступали під час звітного періоду та здобули в перших своїх змаганнях призові місця в різних категоріях. Богдан Сірий коротко звітував за Контрольну комісію, а Микола Бойчук – за Товариський суд, де все було гаразд.
По закінченні всіх звітів голова Контрольної комісії дав внесок уділити абсолюторію уступаючій управі, що й підтримали всі присутні. Номінаційна комісія на чолі з Василем Юром запропонувала нову дирекцію й управу «Тризуба», яку присутні прийняли одноголосно. Нова дирекція «Тризуба»: голова — Данило Ниш; заступники голови — Юрій Поритко, Богдан Пазуняк, Ярослав Козак і Тарас Козак; директори — Остап Левицький, Стефан Кундеревич, Роксоляна Рунет, Василь Юр, Адріян Гаврилів і Микола Максим’юк; прес-референти — Роман Лужецький і Євген Луців.
Управу спортової ланки Ukrainian Nationals було обрано в такому складі: голова — Данило Ниш; заступники — Тарас Козак, Петро Харечко і Петро Борецький; скарбник — Іван Німчук; секретар — Йосип Гозак; провідник турнірів — Шерил Монако; референт спортових площ — Баб Сітлер.
На завершення п. Ниш окреслив плани «Тризуба» й спортової ланки Ukrainian Nationals, згадавши імпрези «День батька», «День незалежності», «День подяки» та футбольні турніри. Він щиро подякував членам управи й усім добровольцям, які працювали протягом року.

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply