Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Новини осередку Св. Андрія в Норт-порті

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Новини осередку  Св. Андрія в Норт-порті

Загальні річні збори Українського релігійного та культурного осередку імені Св. Андрія в Норт-порті (штат Флорида) відбулися 21 березня ц. р. за участю більшості членів. До президії зборів було обрано Романа Свистуна (голова), Іванну Мартинець (заступник голови) і Богдана Боднарука (секретар). Порядок нарад був схвалений одноголосно, було заслухано звіти уступаючої управи, членам якої за віддану й успішну працю висловлено подяку та надано абсолюторію.

До нової управи були вибрані: Віктор Лісничий (голова), Дарія Томашоска (заступник голови), Марія Бієн (секретар), Віктор Каплій (фінансовий референт), Марія Бойдуй (скарбник), Клара Шпічка (організаційний референт), Віра Боднарук і Галя Ліснича (культурно-освітні референти), Ганна Черінь і Інна Момотюк (бібліотекарі), Надія Фатенко й Марія Никитин (суспільна опіка); Євген Томашоскі (господарський референт), Орися Свистун, Роман Свистун, Володимир Шпічка, Іван Стрижак, Богдан Боднарук (вільні члени), Іванна Головата, Микола Веремієнко й Одарка Горбачевська (контрольна комісія).

Було також обговорено стан бібліотеки осередку: через запровадження в життя новітніх технологій її фондами користується відносно мала кількість людей. Тож із метою вивчити цю ситуацію й подати рекомендації управі було створено комітет.

Після закінчення зборів Віктор Лісничий висловив спеціальну подяку колишньому голові осередку Володимирові Королеві та його дружині п. Галині за їхню довголітню працю задля добра осередку протягом 25 років. Дарія Томашоска запропонувала обрати панство Королів почесними членами осередку, за що було проголосовано одностайно.

Опісля відбулася перекуска для всіх учасників загальних зборів, де в товариській атмосфері точилася дружня розмова, зокрема про проведення Великоднього базару, що успішно відбувся 30 березня за співпраці членів осередку та гостей. Великоднє печиво напередодні спекли Надія Фатенко та Галя Ліснича, а смачні страви на обіди були приготовані Марусею Чорною, Анною Наливайко, Ритою Послушною, Галею Лісничою та Дарією Томашоскою. Уже при вході на базар Євген Томашоскі продавав кільця ковбаси та святочні бабки. Сцена осередку була гарно задекорована Ритою Послушною та Кларою Шпічкою. По боках зали стояли столи з різним крамом напоказ і на продаж: українська кераміка, вишиванки, біжутерія, писанки, книжки та пам’ятки. А до кави пропонувалося різноманітне печиво, дароване членами осередку. На виграш у лотереї були два святочні кошики та «50х50». Наприкінці дня всі добровольці були втомлені, але усміхнені, бо базар удався!

Щира подяка всім добровольцям, які віддано працювали під час цього дня, а найбільше — членам комітету базару: Галі й Вікторові Лісничим, Дарії та Євгенові Томашоским, Кларі й Володі Шпічкам, Галині та Володимирові Королям, Марії Бойдуй, Богданові Боднарукові й Орисі Свистун.

 Віра Боднарук

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply