Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Нова програма СУА

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

Нова програма СУА

Членкині СУА

Союз українок Америки (СУА) оголошує створення спеціальної програми «Допомога жертвам української революції гідності та війни». Мета цієї програми — сприяння невідкладній допомозі та довготерміновим потребам поранених воїнів і цивільних осіб, постраждалих на війні, котрі потребують підтримки в процесі повернення до повноцінного життя. Завдання — надання потерпілим медичної, зокрема хірургічної, допомоги задля забезпечення фізичного й емоційного відновлення їхнього здоров’я.
Найближча акція — фінансування відвантаження й відправки до України контейнера з медичним обладнанням і приладдям: анестезійною машиною Ohmeda Excell 2105E з прикріпленим до неї вентилятором; операційним столом, Бові-Machine — електроприпікання, ковдрами з підігрівом, рентгенівським столом і 41 великою коробкою з хірургічними інструментами, придбаних п. Геннадієм Фузаловим, головою об’єднання лікарів, котрі допомагають дітям України, й подарованих шпиталями міста Бостона.
СУА запрошує всіх, кому небайдужа доля України, її народу, приєднатися до нас у цій важливій гуманітарній справі. Ваш даток можна списати з податку. Ваша пожертва надійде безпосередньо до тих, хто її найбільше потребує.
Як це можна зробити:
Надіслати чек із позначкою UNWLA War Victims Fund за адресою: The UNWLA, 203 2nd Avenue, New York, NY 10003-5706, або Pay Pal через нашу інтернет-сторінку: www.unwla.org. Детальнішу інформацію можна отримати в Лідії Білоус (UNWLA Social Welfare Chair), електронна пошта: Lidia@Bilous.net.
Союз українок Америки:
* лише протягом цього року доставив гуманітарну допомогу на понад 100 тис. USD для поранених на Майдані;
* розподілив 10 тис. USD допомоги жертвам війни на сході України;
* придбав на суму 35 тис. USD ліки для надання першої допомоги при травмах;
* надіслав 20 тис. USD пораненим, котрі проходять лікування в київських та дніпропетровських шпиталях.
Союз українок Америки має 90-річну історію надійного та сумлінного жертводавця гуманітарної допомоги українцям, де би вони не проживали. Наша організація — доброчинна, неприбуткова, така, що не може виділяти допомогу на озброєння, військове спорядження або підтримувати військові інституції. Тому допомогу відправлено окремим пораненим військовикам та їхнім родинам, а також іншим цивільним особам, котрі стали жертвами війни. Ці грошові гранти були адресними та призначені на отримання медичної допомоги, засобів існування й іншої невідкладної підтримки.
Приєднуйтеся до нас, будьте разом із нами! Будьмо разом з Україною в цю важку хвилину!
Слава Україні! Героям слава!
Прес-служба СУА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply