Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

New York Times пише про Україну

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

New York Times  пише про Україну

В одній з найвідоміших американських газет The New York Times 22 лютого було опубліковано окремий тематичний розділ про Україну. У розділі висвітлюється, зокрема, внесок української держави в міжнародні зусилля з ядерного роззброєння на прикладах добровільної відмови від арсеналу ядерної зброї та значних запасів високозбагаченого урану, а також активної участі в міжнародних ініціативах у галузі ядерної безпеки. Крім того, на­друковані в розділі статті розкривають вагомий потенціал України як однієї з провідних космічних держав світу.

Із матеріалами тематичного розділу газети The New York Times можна ознайомитися на англомовному веб-ресурсі під назвою Ukraine-Digest.com, де також розміщено макет сторінки у форматі PDF. Розділ створено за сприяння Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України та Посольства України у Франції з використанням фотоматеріалів інформаційного аґентства Укрінформ і візуальних елементів стратеґії позиціонування української держави за кордоном — Бренд «Україна».

Як писав «Міст», 2 лютого в газеті Washington Post вийшов додаток про Україну, що складався із шести шпальт і на який із держбюджету було видано 100 тис. USD. Однак Мирослава Ґонґадзе повідомляла, що часопис розрекламував Україну не за 100 тис., а за 140 тис. USD. Григорій Немиря, заступник голови Все­українського об’єднання «Батьківщина», заявив, що влада України використовує старі пропаґандистські прийоми. «Подібні додатки здебільшого друкують авторитарні країни за великі гроші, і те, що там написано, не має нічого спільного з реальною ситуацією», — підкреслив п. Немиря.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply