Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Найвродливіша українка станцювала в Чикаґо

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Найвродливіша українка станцювала в Чикаґо

Станцювати просто посеред американського мегаполіса наважилася Валерія Лосюк, володарка титулу «Міс українська діаспора-2012». Красуня взяла участь у зйомках промо-відео до конкурсу «Міс українська діаспора-2013». За задумом організаторів, у промо-ролику польова українська красуня потрапляє у велике американське місто, де сміливо та гордо демонструє своє національне походження.

«Покажи всьому світу, що ти — українка» — саме з таким гаслом стартує конкурс «Міс українська діаспора-2013», участь у якому візьмуть красуні українського походження, які живуть у діаспорі. Дійство відбудеться 20 жовтня в Copernicus Theater у Чикаґо, а зірковими гостями свята стануть скрипаль-віртуоз Василь Попадюк і переможниця «Євробачення» співачка Руслана. Спеціальними гостем буде чемпіонка, художня гімнастка Надія Васіна.
Організатором конкурсу є медіа-портал VIDIA, найбільший незалежний інформаційний ресурс у діаспорі. Нагадаємо, Валерія Лосюк здобула перемогу в жовтні минулого року, а нещодавно побувала в Україні з благодійною місією.
15 жовтня стартувало онлайн-голосування за міс глядацьких симпатій конкурсу “Міс українська діаспора-2013”, яке триватиме до 20 жовтня. Кожен охочий може віддати свій голос за красунь, а дівчина, яка в підсумку голосування набере найбільше прихильників, стане володаркою корони “Міс глядацьких симпатій-2013”. Аби проголосувати, необхідно натиснути кнопку Vote на фото вподобаної дівчини. Голосування відбувається на офіційному сайті конкурсу та в мережі Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply