Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

На «Тризубівці» відбулася передача керівництва

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

На «Тризубівці» відбулася передача керівництва

18 березня ц. р. відбулися 62-гі Загальні збори УСО «Тризуб». Голова Ярослав Козак відкрив збори та привітав учасників і гостей. Після молитви, яку провів о. Ігор Шуст, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять членів осередку, які відійшли у вічність під час минулої каденції: Олекси Харечка, Григорія Долинського, Марії Грицков’ян, Іванни Мазурок, Марії Олійник, Юрія Монтака та Михайла Джечка. Після виборів президії — Матодій Борецький, голова; Микола Бойчук, заступник голови; Богдан Пазуняк, секретар — протокол із попередніх загальних зборів зачитала Ірина Бучковська. Порядок нарад було схвалено одноголосно. Присутні заслухали звіти членів управи, каденція якої завершується.

За інформацією скарбника товариства Адріяна Гавриліва, прихід торік становив $133,843, а розхід — $129,222. Іван Німчук, скарбник спортової ланки Ukrainian Nationals, подав фінансовий звіт: прихід склав $191,915, розхід — $272,305. Звіт спортової ланки Ukrainian Nationals (голова — Тарас Козак) зачитав Данило Ниш.

Торік активно діяли такі ланки: копаний м’яч, ґольф і плавання. Копаний м’яч: активними були 29 команд копаного м’яча, із них — дві чоловічі, одна жіноча й 26 молодечих. Перша команда під проводом Михайла Юрчака й тренера Петра Борецького здобула третє місце в United Soccer League у сезоні 2010/11. Друга команда (резерв) під проводом Олександра Граура завоювала четверте місце в Inter County Soccer League. У звітному році вперше виступила жіноча команда під проводом Йосипа Гозака. 26 молодечих дружин із копаного м’яча складалися з гравців віком від шести до 18 років, 14 хлопчачих і 12 дівочих команд. Загалом було понад 360 змагунів.

У День пам’яті відбувся Десятий національний молодечий турнір із копаного м’яча, у якому брало участь 198 дружин, керував турніром Данило Ниш. Це було рекордне число команд, яким не може похвалитися жодне спортивне товариство ні в США, ні в Канаді. У жовтні (Columbus Day Weekend) був проведений перший турнір тільки дівочих дружин. Це змагання було дуже вдалим і відбулося за участю 74 команд. Цьогоріч почала працювати перша Тризубівська футбольна академія для хлопців і дівчат віком від шести до 11 років.

Ланка ґольфу, очолювана Юрієм Гомиком, у червні провела турнір за участю 86 змагунів на Limekiln Golf Club. 2011 року тризубівські плавці змагалися на «Союзівці» за першість Української спортової централі Америки й Канади (УСЦАК). У серпні минулого року на «Тризубівці» був проведений турнір УСЦАК із копаного м’яча за першість на теренах східного узбережжя Америки. Звітного року було створено дружину зі стрільби з лука, яка зараз готується до змагань. На закінчення від спортової ланки був переданий чек на $10,000 на розбудову «Тризубівки».

Ярослав Козак, голова УСО «Тризуб», у своїй доповіді підбив підсумки діяльності «Тризуба» й ствердив, що ще багато залишилося незробленим і в майбутньому потрібно залучити до роботи в управі молодих членів осередку. Він наголосив, що треба сконцентруватися на тих імпрезах, які є прибутковими, а це — турнір на Memorial Day Weekend, День батька, фестиваль до Дня незалежності й ін. За звітний період чимало зусиль було докладено, щоби підтримати зовнішній вигляд 38-акрової посілості. Було зроблено покриття штучною травою одного поля для гри в копаний м’яч у вечірній і зимовий період, освітлення штучної площі для тренувань, над чим працювали Тед Колп, Стів Манато, Боб Сітлер і Ярослав Козак, освітлення переднього паркінґу, паркетну підлогу в новій залі будинку, фарбування бару й зали та багато іншого, щоби «Тризубівка» перебувала в якнайкращому стані, тому що гарнішої й більшої оселі в діаспорі немає.

У своєму звіті голова поінформував про імпрези, які були дуже добре приготовлені та проведені. Яро­слав Козак подякував усім членам управи за активну роботу, велику подяку оголосив Оресту Лесюку, Евгенові Луціву, Данилу Нишу, Адріяну Гавриліву, Тедові Колпу, Стефанові Абраму, Михайлу Юрчаку та паням, які працюють у кухні під керівництвом Марії Долинської. Наприкінці звіту п. Козак заявив, що не може взяти на себе подальше головування УСО «Тризуб», бо треба починати відмолоджувати управу товариства, надалі він буде лише допомагати в управі молодим.

Богдан Сірий звітував за Фундацію «Тризуба» за минулий рік, а також заохотив усіх, хто складає свій заповіт, не забувати про фундацію. Так само він вніс пропозицію, щоб по всьому світу українські спортовці ставали членами «Тризуба» та фінансово його підтримували. А для зустрічі з філадельфійською громадою на «Тризуб» треба спробувати запросити одного з братів Кличків.

Микола Бойчук звітував за Товариський суд, у якому все було гаразд. Богдан Сірий зачитав короткий звіт Контрольної комісії, до якого також не було жодних матеріальних зауважень. Після дискусії над звітами було уділено абсолюторію уступаючій управі.

Номінаційна комісія (голова — Орест Лесюк) запропонувала список кандидатів до Управи УСО «Тризуб»: голова — Данило Ниш, екзекутивний заступник голови — Евген Луців, заступник голови й управитель «Тризубівки» — Ярослав Козак, заступники голови — Орест Лесюк, Тарас Козак, Богдан Пазуняк, скарбник — Адріян Гаврилів, секретар — Стефан Кундеревич, секретар членства — Василь Юр, директори — Аніта Чайківська, Остап Левицький, Роксоляна Роуант, Микола Максимюк, Зіна Заяць та 25 осіб на різних позиціях. Пресові референти — Роман Лужецький, Орест Лесюк і Євген Луців.

Спортову управу Ukrainian Nationals було обрано у складі: голови — Данило Ниш, Тарас Козак, Михайло Юрчак, Петро Борецький; скарбник — Іван Німчук; секретар — Йосип Гозак; провідник турнірів — Шерил Монато; адвокатський радник — Давид Бейтмен; референт спортових площ — Боб Сітлер.

Після обрання нової управи від її членів виступив Данило Ниш, новообраний молодий голова УСО «Тризуб». Він подякував за довіру та накреслив основні напрямки роботи в спортовій і господарській ланках на поточний рік і побажав новій управі здоров’я та наснаги під час нової каденції.

Після завершення зборів Іриней Ісаїв, президент УСЦАК, висловив спеціальну подяку п. Козакові за сумлінну працю. Відомий майстер копаного м’яча Ярослав Козак є улюбленцем українських уболівальників. Він був фіналістом Аматорської чаші Америки з копаного м’яча 1956 року та після закінчення спортивної кар’єри впродовж 32 років був незмінним віце-президентом товариства. За цей час через різноманітні команди «Тризуба» пройшли сотні спортовців, і Ярослав Козак був і залишається для них взірцем змагуна, вірного олімпійським принципам чесної боротьби на полі та поваги до суперника. Присутні побажали Ярославу Козаку міцного здоров’я, довгих років активного життя й талановитих вихованців. Після цього відбулася перекуска для всіх учасників загальних зборів, де в товариській атмосфері точилася дружня розмова, зокрема про проведення чемпіонату Європи 2012 року з копаного м’яча в Польщі й Україні.

 Роман Лужецький

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply