Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

На різдвяних листівках — малюнок українки

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

На різдвяних листівках — малюнок українки

Різдвяна листівка

Малюнок десятирічної українки красується на американських святкових листівках. Різдвяну картинку зі зображенням Богородиці з маленьким Ісусом, трьох царів і пастуха Катруся Лукіна з містечка Дрогобича, що на Львівщині, намалювала ще два роки тому. Тоді ніхто й уявити собі не міг, що у простої дитячої картинки буде така цікава доля — її розмістять на листівках у далекій Америці.

«Ми й самі добре не знаємо, як це вийшло, — розповіла розчулена мама Каті Любов Лукіна. — Цю картинку Катруся малювала до свята Миколая два роки тому. Її відібрали для участі у творчому конкурсі в Прикарпатті, де вона посіла перше місце». Потім, за словами мами, малюнок викупила жителька Вашинґтона на ім’я Христина, котра колись давно еміґрувала з України до Америки. Ця жінка написала лист на адресу художньої школи, де займається Катя, і пообіцяла надіслати їй у подарунок фарби та 100 USD.
Як з’ясувалося, у Вашинґтоні малюнок Катрусі теж переміг на художньому конкурсі й здобув право друкуватися на різдвяних листівках. «Катя – дуже талановита дівчинка, у якої є свій почерк і своє бачення мистецтва. Вона любить яскраві фарби, малює яскраві картини, нам дуже приємно, що в нас навчаються такі діти», — зізналася Ольга Демкович, викладачка школи, де вчиться Катруся.
Але найбільше, напевно, тішиться Катрусин дідусь, адже це він чотири роки тому привів онучку в художню школу. Хотів, щоби вона пішла його слідами — дід також малює. Однак сама дівчинка поки що не поспішає пов’язувати своє майбутнє з художнім мистецтвом — каже, про професію ще не думала, зарано.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply