Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

На місці спорудження пам’ятника жертвам Голодомору заклали камінь

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

На місці спорудження пам’ятника жертвам Голодомору заклали камінь

На місці спорудження у м. Вашинґтоні пам’ятника жертвам Голодомору в Україні 4 грудня ц. р. відбулася церемонія закладення каменю, участь у якій узяло понад 200 осіб, серед них — представники Конґресу та Державного департаменту США, Національної паркової служби США, колишні посли США в Україні, посли іноземних держав, працівники посольства України в США, представники української громади.
Із промовами під час заходу виступили посол України в США Олександр Моцик, голова Крайового комітету США з визнання Голодомору Геноцидом Михайло Савків, конгресмени Сандер Левін і Марсі Каптур, спеціальний посланник Державного департаменту США з питань Голокосту Даґлас Девідсон, керівник Служби національного молу та меморіальних парків Національної паркової служби США Боб Вогель, представник «Фонду Дмитра Фірташа» Ентоні Фішер, член парламенту Естонії, посли Литви, Чехії й Угорщини.
У своєму виступі перед присутніми посол України в США Олександр Моцик зазначив: «Переконаний, що восени наступного року Вашингтон збагатиться ще на один важливий меморіал, що стане символом торжества правди та справедливості. Цей пам’ятник тут — у самому серці Вашинґтону, звідки видно весь світ, – буде пересторогою для людства, щоби подібне більше ніколи й ніде не змогло повторитися».
Церемонію освячення наріжного каменя очолили предстоятель Української православної церкви США митрополит Антоній і митрополит Української католицької церкви в США архієпископ Філадельфійський Стефан Сорока.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply