Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

На ланч — до Наталії Яресько

Автор:

|

Вересень 17, 2015

|

Рубрика:

На ланч — до Наталії Яресько
Наталія Яресько

Наталія Яресько

Чиказька рада глобальних справ організовує зустріч-ланч із українським міністром фінансів Наталією Яресько. «У той час як геополітичні проблеми продовжують домінувати в новинах про Україну, перед країною також постає питання фінансової стабільності», — сказано у повідомленні ради, де додають, що попри вдалі перемовини міністра щодо реструктуризації боргу, загроза українській економіці все ще існує.
Як зазначають організатори, на зустрічі обговорять, як Україна планує своє фінансове майбутнє з теперішнім невизначеним геополітичним статусом та які зусилля щодо проведення реформ докладаються, щоб українська економіка стала конкурентоспроможною.
Ланч розпочнеться 21 вересня ц. р. об 11:30 за адресою: The Standard Club, 320 S Plymouth Ct, Chicago, IL 60604. Усі охочі мають нагоду до 18 вересня зареєструватися на захід за посиланням http://logon.thechicagocouncil.org/iMIS/Events/Event_Display.aspx?EventKey=150921. Вартість квитка складає 60 USD для членів Чиказької ради глобальних справ і 75 USD — для інших учасників. А 25 вересня у Капітолії відбудеться форум, присвячений Україні, учасником якого також є Наталія Яресько.

Альона Савчук, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply