Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Міжнародний форум у Нью-Йорку

Автор:

|

Квітень 23, 2015

|

Рубрика:

Міжнародний форум у Нью-Йорку

Колумбійський університет

Студентки Нью-Йоркського університету за спеціалізацією бакалавр із економіки та міжнародних відносин Анастасія Олексієнко й Марина Приходько організовують міжнародний форум про Україну. Подія відбудеться 29 квітня, з 18:30 по 20:30, у будівлі університету за адресою: Вашинґтон сквер 19 West 4. Вхід — без попередньої реєстрації.

Мета заходу — привернути увагу міжнародної аудиторії до проблем в Україні та створити інтелектуальну дискусію щодо шляхів їх вирішення. Цей форум відкритий для широкої аудиторії: студентів, академіків, бізнесменів, юристів — усіх, охочих отримати інформацію про Україну від першого джерела — експертів і науковців.
Дискусія міститиме найактуальніші для України теми. Спікерами будуть: Надзвичайний і Повноважний посол України, Постійний представник України про ООН Юрій Сергеєв (тема — «Україна у міжнародному просторі та її зв’язки з ООН та ЄС»); професор університету Індіани доктор Хіроакі Куромія, автор книги «Свобода і терор у Донбасі» (тема — «Історія реґіону Донбасу та його майбутнє»); викладач української мови у Колумбійському університеті д-р Юрій Шевчук, автор інтерактивного підручника «Українська для початківців» і директор Українського кіноклубу в Колумбійському університеті (тема — «Зображення та маніпуляція української мови у ЗМІ та питання двомовності в Україні»); Айла Баккаллі, представниця Меджлісу кримськотатарського народу в США та член Міжнародного конґресу кримських татар (тема — «Вплив анексії Криму Росією на кримських татар та їхнє майбутнє»). Після індивідуальних презентацій усі спікери будуть запрошені на спільне обговорення перспектив розвитку України.
Дискусія є частиною довготермінового завдання — надати Україні у світі свій голос, потужний і
багатогранний. Голос, який заново утвердить українську деожаву у світі після Революції гідності та зробить російську пропаганду неактуальною.

Анастасія Олексієнко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply