Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Метс-Сітіфілд проведе Вечір української спадщини

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Метс-Сітіфілд проведе Вечір української спадщини

У зв’язку з величезним успіхом минулорічного проведення першого Вечора українського спадщини в Метс-Сітіфілді відділи Українського конґресового комітету Америки (УККА) у Йонкерсі та Нью-Йорку знову організовують цю захоплюючу подію для української громади метрополії. Проведений торік вечір української спадщини став унікальною можливістю для української громади Америки представити неукраїнцям красу та багатство української культури. Перед змаганнями, у короткій програмі, яка проходила в центрі поля стадіону та транслювалася на величезних екранах, перед тисячами глядачів виступив український танцювальний ансамбль «Трембіта» з Йонкерса. Також кількох активних членів нашої громади було публічно нагороджено грамотами за їхню працю для добра української спільноти.
Цього року Вечір української спадщини проходитиме в четвер 26 вересня, під час проведення гри між «Нью-Йорк Метс» і «Мілвокі Брюверс». І цього разу глядачі міжліґової гри матимуть нагоду насолодитися вступною програмою, яка розпочнеться 6.30 вечора з «Української секції» на Pepsi Porch. З огляду на успіх цієї імпрези минулого року, а також попит на місця, УККА зарезервував велику кількість квитків.
Щодо додаткової інформації просимо звертатися до канцелярії УККА, тел.: 212-228-6840. Щоби замовити квитки (ціна $25 кожен), просимо надіслати чек або грошовий переказ (разом із заадресованим конвертом і з маркою) до Крайової канцелярії УШКА на адресу: UCCA, 203 Second Avenue, New York, NY, 10003.
Прийдіть і підтримайте нашу українську спадщину, підтримайте «Метс» аж до перемоги та насолоджуйтеся приємним вечором із друзями-українцями з Нью-Йорка й околиць!
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply