Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

Мешканці Олбані — українським воякам

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

Мешканці Олбані — українським воякам

Українська громада Олбані

Українська громада Олбані, столиці штату Нью-Йорк, що складається з осередків містечок Амстердама, Вотервліта, Коговза і Троя, до яких також долучилися люди з Гантера, провела збірку зимового одягу та медичного приладдя для Збройних сил України (ЗСУ) і добровольчих батальйонів. Понад 50 пачок приготували та спакували члени п’ятьох парафій на пересилку літаком із Нью-Йорка до Києва.
Медичну апаратуру та матеріали передали у військовий шпиталь у Києві, решту речей повезли у східну Україну як допомогу українським патріотичним силам, які щодня захищають нашу державу й хоробро протистоять загарбникам. Пакунки для ЗСУ запланували доставити до 7 січня ц. р., якраз на святкування Різдва Христового і водночас — у найхолоднішу пору року.
Таким чином, ми бажаємо нашим відважним борцям за волю всього найкращого, а головне – закінчення протистояння і скорого приходу чесного миру в Україні.
Українці невеликої громади Олбанського округу Нью-Йорка складають подяку тим громадам, які також працюють для допомоги ЗСУ та заохочують усі осередки, малі чи великі, де живуть українці, до спільних зусиль для підтримки України в нинішній суворий час.
Особлива подяка належиться д-ру Андрієві Баранові, головному кардіологові Саратозького шпиталю в Саратоґа-Спрінґс (штат Нью-Йорк) і голові відділів Українського конгресового комітету Америки Олбанського округу, за придбання потрібної кількості медичного приладдя для лікування поранених на фронті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply